M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Cordset
€ 16,48
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 5-56/2 M
Fabrikantnummer:
12016
EAN:
04020841002052
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Cordset is een essentieel onderdeel voor industriële automatiseringstoepassingen. Deze mannelijke, rechte connector heeft een 5-pinsconfiguratie en is A-gecodeerd voor betrouwbare en veilige connectiviteit. De oranje behuizing en kabel maken het herkenbaar, terwijl de PVC-kabel sterke prestaties biedt met vijf draden en een doorsnede van 0,34 mm². Het functioneert efficiënt onder verschillende omstandigheden en ondersteunt spanningen tot 50 V AC/60 V DC en een stroom tot 4 A.
Belangrijke voordelen van deze cordset zijn het niet-afgeschermde ontwerp dat een hoge isolatieweerstand behoudt en de beschermingsgraad van IP65/IP67, waardoor het geschikt is voor zware omgevingen. Het contactbasismateriaal van CuSn, met Cu/Au-plating, zorgt voor lage contactweerstand en betrouwbare prestaties over vele verbindingscycli.
Toepassingen voor dit product omvatten sensor- en actuatorverbindingen in industriële omgevingen, wat zorgt voor stabiele en efficiënte communicatie tussen apparaten. De flexibiliteit in temperatuurbereiken en de goede chemische bestendigheid maken het een veelzijdige keuze voor diverse installatie situaties.
Belangrijke voordelen van deze cordset zijn het niet-afgeschermde ontwerp dat een hoge isolatieweerstand behoudt en de beschermingsgraad van IP65/IP67, waardoor het geschikt is voor zware omgevingen. Het contactbasismateriaal van CuSn, met Cu/Au-plating, zorgt voor lage contactweerstand en betrouwbare prestaties over vele verbindingscycli.
Toepassingen voor dit product omvatten sensor- en actuatorverbindingen in industriële omgevingen, wat zorgt voor stabiele en efficiënte communicatie tussen apparaten. De flexibiliteit in temperatuurbereiken en de goede chemische bestendigheid maken het een veelzijdige keuze voor diverse installatie situaties.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 12016 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 056 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC class 43 |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.70 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | LABS-free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 5-pin, A-coded, orange body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PVC orange cable, 5-wires, 0.34 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RST 5-56/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut12016 |