M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Cordset
€ 30,94
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 4-3-224/15 M
Fabrikantnummer:
44317
EAN:
04020841443015
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Cordset is vakkundig ontworpen voor robuuste industriële toepassingen en beschikt over een unieke haakse 4-pins vrouwelijke connector met A-codering. Het werkt op 230 V AC/DC met een nominale stroom van 4 A, wat een sterke en stabiele verbinding voor sensoren en actuatoren garandeert. De cordset is ontworpen met een transparante behuizing van duurzaam TPU-materiaal, wat zowel flexibiliteit als veerkracht biedt in veeleisende omgevingen.
Een van de voordelen is de hoge betrouwbaarheid dankzij de uitstekende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een contactweerstand van minder dan 10 mOhm. Het beschikt over een robuuste IP69K-beschermingsgraad, wat het geschikt maakt voor gebruik in zware omstandigheden, inclusief blootstelling aan stof, olie en chemicaliën. Bovendien is de zwarte PUR-kabel met drie draden (0,34 mm²) bestand tegen microben en hydrolyse, wat zorgt voor een lange levensduur.
Deze cordset is ideaal voor industrieën die robuuste sensor- en actuatoraansluitingen vereisen, zoals automatiseringssystemen, machines en andere industriële toepassingen. De veelzijdigheid wordt vergroot door de verscheidenheid aan beschikbare lengtes, die aan verschillende installatievereisten voldoen en optimale connectiviteit in elke omgeving verzekeren.
Een van de voordelen is de hoge betrouwbaarheid dankzij de uitstekende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een contactweerstand van minder dan 10 mOhm. Het beschikt over een robuuste IP69K-beschermingsgraad, wat het geschikt maakt voor gebruik in zware omstandigheden, inclusief blootstelling aan stof, olie en chemicaliën. Bovendien is de zwarte PUR-kabel met drie draden (0,34 mm²) bestand tegen microben en hydrolyse, wat zorgt voor een lange levensduur.
Deze cordset is ideaal voor industrieën die robuuste sensor- en actuatoraansluitingen vereisen, zoals automatiseringssystemen, machines en andere industriële toepassingen. De veelzijdigheid wordt vergroot door de verscheidenheid aan beschikbare lengtes, die aan verschillende installatievereisten voldoen en optimale connectiviteit in elke omgeving verzekeren.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 44317 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 224 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.30 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 4-3-224/15 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut44317 |