M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Aansluitsnoer
€ 58,92
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-07/40 M
Fabrikantnummer:
60987
EAN:
04020841672453
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkelzijdige Aansluitsnoer is een betrouwbare en robuuste oplossing voor het aansluiten van sensoren en actuatoren. Dit product beschikt over een vrouwelijke, rechte 4-pins connector met A-codering en een transparante behuizing, ontworpen voor een spanning van 230 V AC/DC en een stroomsterkte van 4 A. De oranje PVC-kabel omvat 4 draden met een geleider van 0,25 mm², wat zorgt voor hoge prestaties onder diverse bedrijfsomstandigheden. De stevige constructie van de snoer maakt hem geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties, met een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C en een IP65/IP67-classificatie die zorgt voor een goede weerstand tegen water en stof.
Dit snoer is ontworpen voor optimale prestaties in veeleisende omgevingen en biedt uitstekende weerstand tegen chemicaliën en olie. De duurzame TPU-gegoten behuizing en CuSn contactbasis materialen zijn ontworpen voor langdurige en consistente prestaties. Het eenvoudige ontwerp zorgt voor gemakkelijke installatie en onderhoud, wat het een voorkeur maakt voor verschillende industriële omgevingen.
Toepassingen van dit veelzijdige snoer zijn onder andere automatiseringssystemen in productievestigingen, robotica, en elk systeem dat betrouwbare sensor/aanvoerapparatuur nodig heeft. De naleving van de IEC 61076-2-101 normen benadrukt bovendien de geschiktheid voor industriële automatiseringstoepassingen, wat veiligheid en betrouwbaarheid in de werking garandeert.
Dit snoer is ontworpen voor optimale prestaties in veeleisende omgevingen en biedt uitstekende weerstand tegen chemicaliën en olie. De duurzame TPU-gegoten behuizing en CuSn contactbasis materialen zijn ontworpen voor langdurige en consistente prestaties. Het eenvoudige ontwerp zorgt voor gemakkelijke installatie en onderhoud, wat het een voorkeur maakt voor verschillende industriële omgevingen.
Toepassingen van dit veelzijdige snoer zijn onder andere automatiseringssystemen in productievestigingen, robotica, en elk systeem dat betrouwbare sensor/aanvoerapparatuur nodig heeft. De naleving van de IEC 61076-2-101 normen benadrukt bovendien de geschiktheid voor industriële automatiseringstoepassingen, wat veiligheid en betrouwbaarheid in de werking garandeert.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 60987 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 2.5 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 007 |
| Kabellengte: | 40 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.0 ± 0.2 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC orange cable, 4-wires, 0.25 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-07/40 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 10 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut60987 |