M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkellopend Snoer
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 4-602/15 M
Fabrikantnummer:
102602
EAN:
04020841730344
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkellopend Snoer is ontworpen voor betrouwbare verbindingen in industriële omgevingen. Deze vrouwelijke, hoekige snoer heeft een 4-pins, A-gecodeerde configuratie, ondersteunt 230 V AC/DC en een nominale stroom van 4 A. Omhuld in een duurzame gele PUR-kabel met 4 draden en een geleidergrootte van 0.824 mm², verzekert het een robuuste prestaties en lange levensduur. Het snoer voldoet aan strenge beschermingsgraden, inclusief IP65, IP67, IP68 en IP69K, waardoor het geschikt is voor zware omgevingen. De materialen, inclusief CuZn voor de contactbasis en TPU voor de gegoten behuizing, voldoen aan hoge veiligheidsnormen.
Belangrijke voordelen van dit snoer zijn onder andere uitstekende weerstand tegen chemicaliën, oliën, microben en hydrolyse, evenals flexibiliteit bij koude temperaturen. De gele kabel zorgt voor duidelijke zichtbaarheid en het hoekige ontwerp biedt veelzijdige installatie in ruimtes met beperkte ruimte. Met een koppelingcyclus van maximaal 100 en een bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, ondersteunt dit snoer een breed scala aan toepassingen.
Ideaal voor gebruik in sensor/actuator netwerken, automatiseringssystemen en verschillende industriële verbindingen, behoudt dit snoer sterke prestaties onder veeleisende omstandigheden. Het ontwerp voldoet aan IEC 61076-2-101 normen, wat compatibiliteit en betrouwbaarheid in kritieke omgevingen garandeert.
Belangrijke voordelen van dit snoer zijn onder andere uitstekende weerstand tegen chemicaliën, oliën, microben en hydrolyse, evenals flexibiliteit bij koude temperaturen. De gele kabel zorgt voor duidelijke zichtbaarheid en het hoekige ontwerp biedt veelzijdige installatie in ruimtes met beperkte ruimte. Met een koppelingcyclus van maximaal 100 en een bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, ondersteunt dit snoer een breed scala aan toepassingen.
Ideaal voor gebruik in sensor/actuator netwerken, automatiseringssystemen en verschillende industriële verbindingen, behoudt dit snoer sterke prestaties onder veeleisende omstandigheden. Het ontwerp voldoet aan IEC 61076-2-101 normen, wat compatibiliteit en betrouwbaarheid in kritieke omgevingen garandeert.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 102602 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 798 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.824 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | yellow matt similarly RAL 1021 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 45 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.85 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Good chemical and oil resistance; Exclusion of silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, yellow body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR yellow cable, 4-wires, 0.824 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 4-602/15 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut102602 |