M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkele Eindkabel
€ 20,17
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSWT 4-225/2 M
Fabrikantnummer:
46523
EAN:
04020841457456
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkele Eindkabel is een robuuste en betrouwbare verbindingsoplossing ontworpen voor industriële omgevingen. Het beschikt over een mannelijke, hoekige, 4-pins, A-gecodeerd ontwerp met een transparante behuizing die werkt op 230 V AC/DC en tot 4 A stroom kan verwerken. De kabelset bestaat uit een duurzame PUR zwarte kabel met 4 draden en een adergrootte van 0,34 mm². Het TPU-materiaal dat in de contactdrager wordt gebruikt, zorgt voor een hoge weerstand tegen slijtage en omgevingsfactoren. Deze kabel voldoet aan de IEC 61076-2-101 normen en biedt uitzonderlijke isolatieweerstand en beschermingsklassen van IP65, IP67, IP68 en IP69K, wat zorgt voor veilige en betrouwbare verbindingen onder veeleisende omstandigheden.
Een van de belangrijkste voordelen van deze kabel is de betrouwbaarheid en duurzaamheid, waardoor het een uitstekende keuze is voor zware industriële toepassingen. Het gebruik van hoogwaardige materialen zorgt voor langdurige prestaties en weerstand tegen slijtage, vocht en andere omgevingsfactoren. Het ontwerp van de kabel zorgt ook voor een gemakkelijke en veilige koppeling met een koppelschroef en handvaste aandraaimoment.
Deze kabelset is ideaal voor gebruik in verschillende besturings- en automatiseringssystemen en biedt een veelzijdige verbindingsoplossing voor sensoren en actuatoren. De hoge beschermingsgraad en naleving van internationale normen maken het geschikt voor gebruik in veeleisende industriële omgevingen, wat zorgt voor consistente en betrouwbare prestaties.
Een van de belangrijkste voordelen van deze kabel is de betrouwbaarheid en duurzaamheid, waardoor het een uitstekende keuze is voor zware industriële toepassingen. Het gebruik van hoogwaardige materialen zorgt voor langdurige prestaties en weerstand tegen slijtage, vocht en andere omgevingsfactoren. Het ontwerp van de kabel zorgt ook voor een gemakkelijke en veilige koppeling met een koppelschroef en handvaste aandraaimoment.
Deze kabelset is ideaal voor gebruik in verschillende besturings- en automatiseringssystemen en biedt een veelzijdige verbindingsoplossing voor sensoren en actuatoren. De hoge beschermingsgraad en naleving van internationale normen maken het geschikt voor gebruik in veeleisende industriële omgevingen, wat zorgt voor consistente en betrouwbare prestaties.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 46523 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 225 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.70 ± 0.15 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, angled, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RSWT 4-225/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut46523 |