M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkeldraadse Kabel
€ 24,81
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 5-228/5 M
Fabrikantnummer:
11891
EAN:
04020841238680
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Enkeldraadse Kabel is ontworpen voor robuuste industriële toepassingen, voorzien van een mannelijke, rechte, 5-polige configuratie met A-code. Het ondersteunt 50 V AC en 60 V DC, met een nominale stroom van 4 A, voor betrouwbare stroom- en signaaloverdracht. De kabelset heeft een transparante behuizing en een zwarte PUR-kabel, die duurzaamheid en flexibiliteit biedt met 5 draden met een doorsnede van 0,50 mm².
Deze kabelset biedt uitstekende weerstand tegen omgevingsfactoren en heeft een IP65, IP67, IP68 en IP69K-classificatie, waardoor het geschikt is voor ruwe omgevingen. De gebruikte materialen zijn halogeenvrij met uitstekende olieweerstand en het zware ontwerp maakt meer dan 5 miljoen buig- en torsiecycli mogelijk voor langdurige prestaties.
Ideaal voor het verbinden van sensoren en actuatoren in automatiseringssystemen, is deze kabel geschikt voor verschillende installaties, of het nu vast, flexibel of in sleepkettingen is. De beschikbaarheid van verschillende lengtes, van 0,2 meter tot 90 meter, maakt veelzijdige toepassingen mogelijk, waardoor efficiënt wordt voldaan aan de behoeften van verschillende industriële omgevingen.
Deze kabelset biedt uitstekende weerstand tegen omgevingsfactoren en heeft een IP65, IP67, IP68 en IP69K-classificatie, waardoor het geschikt is voor ruwe omgevingen. De gebruikte materialen zijn halogeenvrij met uitstekende olieweerstand en het zware ontwerp maakt meer dan 5 miljoen buig- en torsiecycli mogelijk voor langdurige prestaties.
Ideaal voor het verbinden van sensoren en actuatoren in automatiseringssystemen, is deze kabel geschikt voor verschillende installaties, of het nu vast, flexibel of in sleepkettingen is. De beschikbaarheid van verschillende lengtes, van 0,2 meter tot 90 meter, maakt veelzijdige toepassingen mogelijk, waardoor efficiënt wordt voldaan aan de behoeften van verschillende industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | green-yellow |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11891 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 228 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.40 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 5-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 5-wires, 0.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RST 5-228/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | Pin assignment deviating from IEC 61076-2-101 and IEC 61140 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut11891 |