M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Aansluiting Connector
€ 19,79
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 8/1 M
Fabrikantnummer:
89430
EAN:
04020841736261
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvoerder Aansluiting Connector is een robuuste mannelijke connector, ideaal voor diverse industriële toepassingen die betrouwbare data- en voedingsverbindingen vereisen. Deze connector, ontworpen voor frontmontage, heeft een M12 aansluitzijde met gestrande draden aan de verbindingszijde en beschikt over een 8-polig A-gecodeerd ontwerp. De onbeschermde metalen grijze behuizing ondersteunt een bedrijfsspanning van 30 V AC/DC en een nominale stroom van 2 A, waardoor betrouwbare prestaties worden gegarandeerd. Met zijn stevige constructie biedt deze connector een IP67 beschermingsclassificatie, waardoor hij geschikt is voor ruwe omgevingen. De schroefvergrendeling zorgt voor een stevige verbinding, terwijl de uitstekende isolatieweerstand zorgt voor hoogwaardige taken. De brandbaarheidsklasse en materiaalkeuzes zorgen voor langdurige en veilige toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut89430 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Aantal draden: | 8 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 89430 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmaat: | PG9 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| UL-opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 2 A |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-011-645 Mounting Nut PG9 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.227 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 44 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | blue, brown, red, green, yellow, pink, grey, white |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.45 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSF 8/1 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 8-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 30 V AC/DC, 2 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |