M12 Standaard Sensor/Aanvoerapparaat Receptacel Connector
€ 16,35
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKFPM 5/1 M
Fabrikantnummer:
934637726
EAN:
04002044284411
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvoerapparaat Receptacel Connector is een zeer betrouwbare en veelzijdige component die in tal van industriële toepassingen wordt gebruikt. Ontworpen met een vrouwelijke voor gemonteerde posities, heeft het een robuuste behuizing in metallic grijs met M12 aansluiting en gestrande draden aan de aansluitzijde. Deze 5-polige connector, A-gecodeerd en ongeaard, garandeert constante prestaties met een spanningsbereik van 50 V AC en 60 V DC, en ondersteunt een stroom tot 4A. De IP65/IP67-bescherming maakt het ideaal voor ruwe omgevingen.
De connector biedt uitstekende elektrische eigenschappen met een contactweerstand van ≤10 mOhm en isolatieweerstand van ˃10^9 Ohm. Het kan tot 100 verbindingscycli weerstaan. Gemaakt van CuZn met nikkelbekleding, verdraagt het een omgevingstemperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C. Dit maakt het bijzonder geschikt voor diverse machineverbindingen in automatiseringssystemen.
Toepassingen omvatten het verbinden van sensoren en aanhaalaandrijvingen in automatiseringsapparatuur, en bieden een betrouwbare interface voor industriële datatransmissie en stroomoverdracht. De constructie zorgt voor naleving van milieustandaarden, waardoor het een ideale keuze is voor professionals die een veilige en duurzame oplossing voor connectiviteit in uitdagende omstandigheden nodig hebben.
De connector biedt uitstekende elektrische eigenschappen met een contactweerstand van ≤10 mOhm en isolatieweerstand van ˃10^9 Ohm. Het kan tot 100 verbindingscycli weerstaan. Gemaakt van CuZn met nikkelbekleding, verdraagt het een omgevingstemperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C. Dit maakt het bijzonder geschikt voor diverse machineverbindingen in automatiseringssystemen.
Toepassingen omvatten het verbinden van sensoren en aanhaalaandrijvingen in automatiseringsapparatuur, en bieden een betrouwbare interface voor industriële datatransmissie en stroomoverdracht. De constructie zorgt voor naleving van milieustandaarden, waardoor het een ideale keuze is voor professionals die een veilige en duurzame oplossing voor connectiviteit in uitdagende omstandigheden nodig hebben.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut934637726 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Draad kleur 05, zijde 1: | green-yellow |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934637726 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmateriaal: | CuZn |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Schroefdraadmaat: | M16x1.5 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007+1679 (GNYE) |
| UL-opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 4x0.355 mm²+1x0.50 mm²(GNYE) |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front Mount Positionable |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 09 / 908 43 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | black, white, blue, brown, yellow/green |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.55 mm ± 0.1 mm / ø 1.8 mm ± 0.1 mm (GNYE) |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RKFPM 5/1 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Female, front mount positionable, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 5-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 50 V AC / 60 V DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | Pin assignment deviating from IEC 61076-2-101 and IEC 61140 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |