M12 Standaard Sensor/Aanvoerapparaat Enkele Kant Bekabeling
€ 27,54
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 4-3-260/10 M
Fabrikantnummer:
71292
EAN:
04020841702297
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvoerapparaat Enkele Kant Bekabeling is een hoogwaardige connector ontworpen voor industriële toepassingen. Uitgerust met een 4-pins, vrouwelijke, hoekconnector, is deze A-gecodeerd en voorzien van een doorschijnend omhulsel voor eenvoudige inspectie. De kabelset kan tot 230 V AC/DC en een stroom van 4 A aan. Het wordt geleverd met een robuuste PUR-oranje kabel met drie draden en een geleidergrootte van 0,34 mm², wat duurzaamheid en flexibiliteit garandeert.
Dit product is ideaal voor omgevingen waar betrouwbaarheid en weerstandsvermogen van cruciaal belang zijn, met een indrukwekkende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een contactweerstand tot 10 mOhm. Het is uitgerust om efficiënt te werken binnen een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C en biedt hoge beschermingsgraden van IP65, IP67, IP68 en IP69K, waardoor het geschikt is voor diverse industriële omgevingen.
Het flexibele ontwerp van de M12 Bekabeling past in een reeks toepassingen, waaronder automatiseringssystemen waar veilige en stabiele verbindingen essentieel zijn. Het ongeschermde ontwerp van de kabel en de acievementing met koppelnut zorgen voor een gemakkelijke integratie in bestaande systemen en bieden betrouwbare prestaties in overeenstemming met normen zoals IEC 61076-2-101.
Dit product is ideaal voor omgevingen waar betrouwbaarheid en weerstandsvermogen van cruciaal belang zijn, met een indrukwekkende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een contactweerstand tot 10 mOhm. Het is uitgerust om efficiënt te werken binnen een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C en biedt hoge beschermingsgraden van IP65, IP67, IP68 en IP69K, waardoor het geschikt is voor diverse industriële omgevingen.
Het flexibele ontwerp van de M12 Bekabeling past in een reeks toepassingen, waaronder automatiseringssystemen waar veilige en stabiele verbindingen essentieel zijn. Het ongeschermde ontwerp van de kabel en de acievementing met koppelnut zorgen voor een gemakkelijke integratie in bestaande systemen en bieden betrouwbare prestaties in overeenstemming met normen zoals IEC 61076-2-101.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 71292 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | DIN EN 60811-2-1 |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Soldeerbestendigheid: | Welding spark resistant |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 260 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Seatwater resistance; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR orange cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 4-3-260/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut71292 |