M12 Standaard Sensor/Aanvoerapparaat Aansluitbusconnector
€ 11,08
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 4-13,5/0,5 M
Fabrikantnummer:
11628
EAN:
04020841162626
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvoerapparaat Aansluitbusconnector is ontworpen voor betrouwbare en veilige verbindingen in industriële automatiseringssystemen. Deze mannelijke, voor gemonteerde connector heeft een M12 aansluitzijde en een aansluitzijde voor gestrande draden, waardoor een robuuste oplossing voor sensor- en actuatorsystemen wordt geboden. Met een 4-pins configuratie en A-gecodeerd ontwerp zorgt deze connector voor efficiënte signaaltransmissie. De metalen grijze behuizing is duurzaam en ongeëerd, wat voldoende bescherming biedt voor veeleisende omgevingen. Met een nominale spanning van 230 V AC/DC en 4 A is het geschikt voor verschillende stroom- en signaaltransmissiebehoeften. Het CuZn basismateriaal met nikkelgeplateerde behuizing en CR O-Ring materiaal verbeteren de betrouwbaarheid en levensduur van de connector, zelfs onder zware omstandigheden. Het eenvoudige schroefvergrendelingsmechanisme vergemakkelijkt de installatie en voldoet aan de IP65 en IP67 beschermingsnormen, wat betrouwbare prestaties onder ongunstige omstandigheden garandeert. Ideaal voor gebruik in geautomatiseerde systemen, machines en industriële apparatuur, zorgt het voor consistente en hoogwaardige connectiviteit.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut11628 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | CR |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 11628 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmaat: | PG13.5 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-011-643 Mounting Nut PG13.5 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.355 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 43 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | blue,brown, white, black |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.55 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSF 4-13,5/0,5 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 230 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |