M12 Standaard Sensor/Aanvoer Receptacel Connector
€ 6,98
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSFM 3
Fabrikantnummer:
26478
EAN:
04020841384141
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvoer Receptacel Connector is een veelzijdige oplossing voor elektrische verbindingen in diverse omgevingen. Ontworpen als een mannelijke connector met frontmontage en soldeercontacten, ondersteunt het een 3-pins configuratie. De connector is A-gecodeerd en onbeschermd, wat hem geschikt maakt voor verschillende sensor/aanvoerkoppelingen. De metallic grijze behuizing is robuust en geschikt voor spanningsvereisten tot 230 V AC/DC en een nominale stroom van 4 A.
De belangrijkste voordelen van deze connector zijn hoge betrouwbaarheid en duurzaamheid, met een contactweerstand lager dan 10 mOhm en een isolatieweerstand groter dan 10^9 Ohm. De connector is geschikt voor maximaal 100 aansluitcycli, wat wijst op langdurig gebruik. Hij voldoet ook aan de IP65 en IP67 beschermingsnormen, wat ervoor zorgt dat hij bestand is tegen stof en spatwater wanneer correct gemonteerd en vergrendeld.
Deze receptacel connector is perfect voor gebruik in industriële automatiseringssystemen waar stabiele en veilige verbindingen cruciaal zijn. Het ontwerp voldoet aan de IEC 61076-2-101 normen en maakt het een betrouwbare keuze voor professionals. De zilver nikkel-geplateerde behuizing verbetert de geleiding terwijl het weerstand biedt tegen omgevingsfactoren.
De belangrijkste voordelen van deze connector zijn hoge betrouwbaarheid en duurzaamheid, met een contactweerstand lager dan 10 mOhm en een isolatieweerstand groter dan 10^9 Ohm. De connector is geschikt voor maximaal 100 aansluitcycli, wat wijst op langdurig gebruik. Hij voldoet ook aan de IP65 en IP67 beschermingsnormen, wat ervoor zorgt dat hij bestand is tegen stof en spatwater wanneer correct gemonteerd en vergrendeld.
Deze receptacel connector is perfect voor gebruik in industriële automatiseringssystemen waar stabiele en veilige verbindingen cruciaal zijn. Het ontwerp voldoet aan de IEC 61076-2-101 normen en maakt het een betrouwbare keuze voor professionals. De zilver nikkel-geplateerde behuizing verbetert de geleiding terwijl het weerstand biedt tegen omgevingsfactoren.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut26478 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. Connection area must be epoxy potted. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 26478 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmaat: | M16x1.5 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Geschikte geleiderdoorsnede: | Solid wires: 0.22 mm² to 0.75 mm² / Standed wires: 0.22 mm² to 0.5 mm² |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-025-049 Mounting Nut M16x1.5 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSFM 3 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, M12 - mating side, solder contacts - connecting side, 3-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 230 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |