M12 Standaard Sensor/Aanvoer Enkele Cordset
€ 14,55
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-340/2 M
Fabrikantnummer:
16438
EAN:
04001088097735
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanvoer Enkele Cordset is ontworpen voor efficiënte en betrouwbare connectiviteit in automatiseringssystemen. Voorzien van een vrouwelijke, rechte, 4-pins, A-gecodeerde connector met een doorschijnende behuizing, ondersteunt deze cordset 230 V AC/DC en tot 4 A stroom. De zwarte PVC-kabel heeft 4 draden met een geleidergrootte van 0,50 mm², wat flexibiliteit en duurzaamheid biedt met een robuuste constructie die geschikt is voor zware omgevingen. Met een IP65/IP67-classificatie biedt het uitstekende bescherming tegen stof en water, ideaal voor industriële toepassingen.
Een van de belangrijkste voordelen van deze cordset is zijn hoge weerstand tegen omgevingsfactoren, waaronder olie en chemicaliën. Ontworpen met betrouwbare TPU- en PVC-materialen, biedt het langdurige stabiliteit en prestaties. Met een ontwerpstandaard van IEC 61076-2-101, zorgt het voor compatibiliteit en veiligheid in verschillende systemen.
Deze cordset is perfect voor toepassingen in sensor- en actuatoraansluitingen binnen geautomatiseerde machines, robotica, en productieomgevingen. De M12 koppelmof bevestiging en handvaste aanhaaltrek maken installatie eenvoudig en veilig. Bovendien onderstreept zijn conformiteit met RoHS-standaarden zijn milieuvriendelijkheid.
Een van de belangrijkste voordelen van deze cordset is zijn hoge weerstand tegen omgevingsfactoren, waaronder olie en chemicaliën. Ontworpen met betrouwbare TPU- en PVC-materialen, biedt het langdurige stabiliteit en prestaties. Met een ontwerpstandaard van IEC 61076-2-101, zorgt het voor compatibiliteit en veiligheid in verschillende systemen.
Deze cordset is perfect voor toepassingen in sensor- en actuatoraansluitingen binnen geautomatiseerde machines, robotica, en productieomgevingen. De M12 koppelmof bevestiging en handvaste aanhaaltrek maken installatie eenvoudig en veilig. Bovendien onderstreept zijn conformiteit met RoHS-standaarden zijn milieuvriendelijkheid.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 16438 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2654 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 340 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC class 43 |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PVC black cable, 4-wires, 0.50 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-340/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.60 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut16438 |