M12 Standaard Sensor/Aanstuurder Enkel Geëindigd Korte Kabel
€ 43,75
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 4-637/5 M
Fabrikantnummer:
8160
EAN:
04001088032620
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanstuurder Enkel Geëindigd Korte Kabel is een veelzijdige en betrouwbare connectoroplossing voor sensor- en aanstuurdertoepassingen. Deze specifieke cordset heeft een vrouwelijke, haakse, 4-pins A-gecodeerde connector met een duurzame gele behuizing die 230 V AC/DC bij 4 A kan verwerken. De kortsluitkabel is voorzien van een TPE-gekoelde gele kabel met 4 aders, elk met een geleidergrootte van 0.824 mm², die betrouwbare prestaties en robuuste milieubestendigheid waarborgt. De assemblage is tot IP69K-bescherming beoordeeld, waardoor het geschikt is voor gebruik in zware omstandigheden en een lange levensduur en betrouwbaarheid biedt.
Een van de belangrijkste voordelen van deze cordset is de veilige verbinding en superieure elektrische prestaties, bereikt door hoogwaardige contactmaterialen en superieure isolatie. Het vrouwelijke haakse ontwerp van de connector zorgt voor een veilige verbinding met verminderde spanning in krappe ruimtes. Bovendien voldoet de cordset aan de IEC 61076-2-101 standaard, wat zorgt voor compatibiliteit met een breed scala aan industriële toepassingen.
Deze cordset is ideaal voor verschillende industriële toepassingen, zoals fabrieksautomatisering, procescontrolesystemen en machines. Ontworpen om hoge operationele temperaturen tussen -40°C en +90°C te weerstaan, is het geschikt voor vaste installaties waar betrouwbare en veilige verbindingen van cruciaal belang zijn. Bovendien voldoet het aan RoHS, wat betekent dat het voldoet aan milieu- en veiligheidsnormen.
Een van de belangrijkste voordelen van deze cordset is de veilige verbinding en superieure elektrische prestaties, bereikt door hoogwaardige contactmaterialen en superieure isolatie. Het vrouwelijke haakse ontwerp van de connector zorgt voor een veilige verbinding met verminderde spanning in krappe ruimtes. Bovendien voldoet de cordset aan de IEC 61076-2-101 standaard, wat zorgt voor compatibiliteit met een breed scala aan industriële toepassingen.
Deze cordset is ideaal voor verschillende industriële toepassingen, zoals fabrieksautomatisering, procescontrolesystemen en machines. Ontworpen om hoge operationele temperaturen tussen -40°C en +90°C te weerstaan, is het geschikt voor vaste installaties waar betrouwbare en veilige verbindingen van cruciaal belang zijn. Bovendien voldoet het aan RoHS, wat betekent dat het voldoet aan milieu- en veiligheidsnormen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 8160 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20626 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 637 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.824 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow matt similarly RAL 1021 |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 7.112 ± 0.254 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, yellow body, 230 V AC/DC, 4 A; TPE yellow cable, 4-wires, 0.824 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 4-637/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.032 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT-4 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut8160 |