M12 Standaard Sensor/Aanstuurapparaat Enkelzijdig Cordset
€ 30,49
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT/LED W 4-265/5 M
Fabrikantnummer:
75316
EAN:
04020841603976
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanstuurapparaat Enkelzijdig Cordset is een connector van hoge kwaliteit, ontworpen voor industriële toepassingen. Deze cordset heeft een vrouwelijke, gehoekte, 4-pins, A-gecodeerde connector met een doorschijnende behuizing, geschikt voor 10-30 V DC met een stroomsterkte van 4 A. Het bevat 3xLEDs (PNP) voor statusindicatie. De duurzame grijze PUR kabel bevat 4 draden met een draaddoorsnede van 0,34 mm², wat zorgt voor betrouwbare prestaties in diverse omstandigheden.
De belangrijkste voordelen van deze cordset zijn de robuuste constructie, uitstekende elektrische verbinding en visuele statusindicatie door de geïntegreerde LEDs. Bovendien voldoet het aan hoge beschermingsnormen (IP65, IP67, IP68, IP69K), waardoor het perfect is voor zware en veeleisende industriële omgevingen. De hoge weerstand tegen chemicaliën, oliën en omgevingsfactoren zorgt voor een lange levensduur en verminderde onderhoudskosten.
Deze cordset is geschikt voor diverse automatiserings- en besturingssystemen, waaronder sensor- en aanstuurapparaatverbindingen in fabriek automatisering, machines en industriële robots. Het is ook ideaal voor omgevingen die een hoge bescherming tegen stof en water vereisen, en biedt betrouwbare connectiviteit, zelfs onder uitdagende omstandigheden.
De belangrijkste voordelen van deze cordset zijn de robuuste constructie, uitstekende elektrische verbinding en visuele statusindicatie door de geïntegreerde LEDs. Bovendien voldoet het aan hoge beschermingsnormen (IP65, IP67, IP68, IP69K), waardoor het perfect is voor zware en veeleisende industriële omgevingen. De hoge weerstand tegen chemicaliën, oliën en omgevingsfactoren zorgt voor een lange levensduur en verminderde onderhoudskosten.
Deze cordset is geschikt voor diverse automatiserings- en besturingssystemen, waaronder sensor- en aanstuurapparaatverbindingen in fabriek automatisering, machines en industriële robots. Het is ook ideaal voor omgevingen die een hoge bescherming tegen stof en water vereisen, en biedt betrouwbare connectiviteit, zelfs onder uitdagende omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 75316 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 10-30 V DC |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 265 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | grey matt similarly RAL 7040 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.70 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, translucent body, 10-30 V DC, 4 A, with 3xLEDs (PNP); PUR grey cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Functie-indicator: | 3xLEDs (PNP) |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT/LED W 4-265/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut75316 |