M12 Standaard Sensor/Aansluitkabel Enkelzijdig
€ 35,00
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT/LED R 5-259/5 M
Fabrikantnummer:
98404
EAN:
04020841761379
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aansluitkabel Enkelzijdig is een zeer functionele vrouwelijke, gehoekte connector ontworpen voor diverse industriële omgevingen. Deze 5-polige, A-gecodeerde eenheid werkt op 10-30 V DC met een stroomsterkte van 4 A, wat hem geschikt maakt voor talrijke elektronische apparaten. De doorzichtige behuizing onthult 3 ingebouwde LEDs die de PNP-status aangeven. Verpakt in een duurzame oranje PUR-mantel biedt het 5-draads ontwerp een geleiderdiameter van 0,50 mm², wat zorgt voor betrouwbare connectiviteit en verbeterde duurzaamheid.
De kabelset blinkt uit in omgevingen die robuuste bescherming en flexibiliteit vereisen. Het voldoet aan IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 uur) en IP69K normen en biedt superieure bestendigheid tegen stof en water. De constructie ondersteunt een breed temperatuurbereik, van -40 °C tot +90 °C, waardoor het geschikt is voor uiteenlopende veeleisende toepassingen. Met afschermingsniveaus en effectieve afdichting door FKM O-ringen, biedt deze kabel doorstraling voor veilige operaties onder uitdagende omstandigheden.
Gebruik deze kabelset in automatiseringssystemen, machines, of elke toepassing waar veilige en stabiele elektrische verbindingen essentieel zijn. Het gehoekte ontwerp bespaart ruimte, terwijl de duurzame materialen zorgen voor aanhoudende prestaties, waardoor het een uitstekende keuze is voor het waarborgen van connectiviteit in complexe omgevingen.
De kabelset blinkt uit in omgevingen die robuuste bescherming en flexibiliteit vereisen. Het voldoet aan IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 uur) en IP69K normen en biedt superieure bestendigheid tegen stof en water. De constructie ondersteunt een breed temperatuurbereik, van -40 °C tot +90 °C, waardoor het geschikt is voor uiteenlopende veeleisende toepassingen. Met afschermingsniveaus en effectieve afdichting door FKM O-ringen, biedt deze kabel doorstraling voor veilige operaties onder uitdagende omstandigheden.
Gebruik deze kabelset in automatiseringssystemen, machines, of elke toepassing waar veilige en stabiele elektrische verbindingen essentieel zijn. Het gehoekte ontwerp bespaart ruimte, terwijl de duurzame materialen zorgen voor aanhoudende prestaties, waardoor het een uitstekende keuze is voor het waarborgen van connectiviteit in complexe omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | green-yellow |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 98404 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Oliebestendigheid: | VDE 0472-803 |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Soldeerbestendigheid: | Welding spark resistant |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 259 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Seawater resistance; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 5-pin, A-coded, translucent body, 10-30 V DC, 4 A, with 3xLEDs (PNP); PUR orange cable, 5-wires, 0.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Functie-indicator: | 3xLEDs (PNP) |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT/LED R 5-259/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | Pin assignment deviating from IEC 61076-2-101 and IEC 61140 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut98404 |