M12 Standaard Sensor/Aanregelapparaat Enkelzijdige Kabelset
€ 67,30
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 8-6-268/20 M
Fabrikantnummer:
934636543
EAN:
04002044250317
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanregelapparaat Enkelzijdige Kabelset is ontworpen voor efficiënte sensor- en actuatorverbindingen. Deze kabelset beschikt over een 8-pins, vrouwelijke, rechte connector met een A-gecodeerd transparant lichaam. Werkend op een spanning van 30 V AC/DC en een stroomsterkte van 2A, levert het betrouwbare prestaties voor verschillende industriële toepassingen. De connector is uitgerust met een duurzame PUR oranje kabel met 6 draden met een geleidergrootte van 0,34 mm², wat zorgt voor veerkracht en flexibiliteit. Het ontwerp van de kabel zorgt voor minimale buigradii en hoge lasbestendigheid, waardoor het geschikt is voor zowel vaste als flexibele installaties.
De voordelen van deze kabelset omvatten sterke verbindingsbetrouwbaarheid, hoge weerstand tegen ruwe omgevingsomstandigheden en compatibiliteit met verschillende industriële toepassingen. Het robuuste TPU gegoten lichaam en het nikkelgeplateerde bevestigingsmateriaal zorgen voor langdurige duurzaamheid, terwijl de IP65, IP67, IP68 en IP69K-classificaties bescherming bieden tegen stof en water.
Deze kabelset is ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, machines en diverse industriële controleomgevingen. Het ondersteunt efficiënte en veilige verbindingen onder ongunstige omstandigheden, waardoor operationele efficiëntie en minimale stilstandtijd worden gegarandeerd.
De voordelen van deze kabelset omvatten sterke verbindingsbetrouwbaarheid, hoge weerstand tegen ruwe omgevingsomstandigheden en compatibiliteit met verschillende industriële toepassingen. Het robuuste TPU gegoten lichaam en het nikkelgeplateerde bevestigingsmateriaal zorgen voor langdurige duurzaamheid, terwijl de IP65, IP67, IP68 en IP69K-classificaties bescherming bieden tegen stof en water.
Deze kabelset is ideaal voor gebruik in automatiseringssystemen, machines en diverse industriële controleomgevingen. Het ondersteunt efficiënte en veilige verbindingen onder ongunstige omstandigheden, waardoor operationele efficiëntie en minimale stilstandtijd worden gegarandeerd.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 05, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 04, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 03, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 02, zijde 1: | green |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | n.c. |
| Artikelnummer (#1): | 934636543 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | VDE 0472-803 |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 6 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Soldeerbestendigheid: | Welding spark resistant |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 268 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | orange similar to RAL 2003 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Seatwater resistance; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 8-pin, A-coded, translucent body, 30 V AC/DC, 2 A; PUR orange cable, 6-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 8-6-268/20 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut934636543 |