M12 Standaard Sensor/Aanregel Receptacle Connector
€ 34,46
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSH 12/0,5 M
Fabrikantnummer:
3720
EAN:
04001088019362
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanregel Receptacle Connector, ontworpen voor robuuste industriële omgevingen, biedt een betrouwbare mannelijke connector met een achterste montage. Deze connector heeft een M12-passing en gestrande draden aan de verbindingszijde. Hij is uitgerust met 12 pinnen en A-codering, en is ongeaard, wat zorgt voor een naadloze verbinding in verschillende toepassingen. De behuizing is metallic grijs en biedt een nominale spanning van 30 V AC/DC met een nominale stroom van 1,5 A. Het apparaat is ontworpen om bedrijfstemperaturen te weerstaan van -25 °C tot +85 °C, waardoor het geschikt is voor verschillende omgevingen. Bovendien voldoet het aan beschermingsgraden IP65 en IP67, wat zorgt voor bescherming tegen stof en water.
De voordelen van deze M12-connector zijn onder andere hoge duurzaamheid met een contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm. Hij ondersteunt tot 100 koppelingen, wat het een robuuste keuze maakt voor frequente verbindingen en ontkoppelingen. De connector voldoet ook aan de IEC 61076-2-101-normen, wat hoogwaardige prestaties en betrouwbaarheid garandeert.
Deze receptacle connector is ideaal voor elke sensor- of aanregelverbinding in industrieën zoals automatisering en procesbesturing. Het ontwerp zorgt voor een veilige bevestiging met schroefvergrendeling en betrouwbare elektrische prestaties, geschikt voor verschillende industriële toepassingen die robuuste en stabiele verbindingen vereisen.
De voordelen van deze M12-connector zijn onder andere hoge duurzaamheid met een contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm. Hij ondersteunt tot 100 koppelingen, wat het een robuuste keuze maakt voor frequente verbindingen en ontkoppelingen. De connector voldoet ook aan de IEC 61076-2-101-normen, wat hoogwaardige prestaties en betrouwbaarheid garandeert.
Deze receptacle connector is ideaal voor elke sensor- of aanregelverbinding in industrieën zoals automatisering en procesbesturing. Het ontwerp zorgt voor een veilige bevestiging met schroefvergrendeling en betrouwbare elektrische prestaties, geschikt voor verschillende industriële toepassingen die robuuste en stabiele verbindingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut3720 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. Connection area must be epoxy potted. |
| Draad kleur 05, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 06, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 07, zijde 1: | black |
| Draad kleur 08, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 09, zijde 1: | red |
| Draad kleur 10, zijde 1: | purple |
| Draad kleur 11, zijde 1: | grey-pink |
| Draad kleur 12, zijde 1: | red-blue |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 12 |
| Aantal draden: | 12 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 3720 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmateriaal: | CuZn |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Schroefdraadmaat: | PG9 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 1.5 A |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.227 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Rear Mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 44 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | blue, brown, red, green, yellow, pink, grey, white, black, violet, grey/pink, red/blue |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.45 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSH 12/0,5 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, rear mount, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 12-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 30 V AC/DC, 1.5 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | In style of IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |