M12 Standaard Sensor/Aanpasser Enkelopen Deelset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 5B-228/2 M
Fabrikantnummer:
1261
EAN:
04001088008465
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanpasser Enkelopen Deelset is een essentieel onderdeel voor diverse industriële toepassingen, met een vrouwelijke, gehoekte, 5-polige B-gecodeerde connector met een onderscheidende oranje behuizing. Deze robuuste deelset is ontworpen om te werken bij 50 V AC / 60 V DC en kan een stroom van maximaal 4 A aan. De hoogwaardige connector wordt aangevuld met een duurzame PUR zwarte kabel die 5 aders heeft, elk met een doorsnede van 0,50 mm².
Met zijn verbeterde isolatie en aanzienlijke contactweerstand (≤ 10 mOhm), zorgt deze deelset voor minimaal stroomverlies en betrouwbare prestaties. Het ondersteunt een breed operationeel temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, waardoor het geschikt is voor diverse omgevingen. De deelset is IP65, IP67, IP68 en IP69K geclassificeerd, wat hoge niveaus van bescherming biedt tegen stof, water en andere verontreinigingen.
De M12 deelset is perfect voor sensor- en actuatorverbindingen in automatiseringssystemen. Met zijn gehoekte ontwerp vergemakkelijkt het eenvoudige en veilige verbindingen in krappe ruimtes. Typische toepassingen zijn het verbinden van sensoren, actuatoren en andere industriële apparaten, wat de systeem betrouwbaarheid en efficiëntie verhoogt.
Met zijn verbeterde isolatie en aanzienlijke contactweerstand (≤ 10 mOhm), zorgt deze deelset voor minimaal stroomverlies en betrouwbare prestaties. Het ondersteunt een breed operationeel temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, waardoor het geschikt is voor diverse omgevingen. De deelset is IP65, IP67, IP68 en IP69K geclassificeerd, wat hoge niveaus van bescherming biedt tegen stof, water en andere verontreinigingen.
De M12 deelset is perfect voor sensor- en actuatorverbindingen in automatiseringssystemen. Met zijn gehoekte ontwerp vergemakkelijkt het eenvoudige en veilige verbindingen in krappe ruimtes. Typische toepassingen zijn het verbinden van sensoren, actuatoren en andere industriële apparaten, wat de systeem betrouwbaarheid en efficiëntie verhoogt.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | green-yellow |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 1261 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 228 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | B |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.40 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 5-pin, B-coded, orange body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 5-wires, 0.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 5B-228/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Kernkleuren: | brown, white, blue, black, green-yellow |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | Pin assignment deviating from IEC 61076-2-101 and IEC 61140 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut1261 |