M12 Standaard Sensor/Aandrijving Enkelzijdige Aansluitkabel
€ 125,56
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 8-282/30 M
Fabrikantnummer:
89741
EAN:
04020841697623
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aandrijving Enkelzijdige Aansluitkabel is een hoogwaardige verbindingsoplossing ontworpen voor industriële toepassingen. Met een 8-pins rechte vrouwelijke connector met A-codering zorgt deze kabel voor veilige en betrouwbare verbindingen. De connector is vervaardigd met een doorzichtige TPU-behuizing en nikkel-geplateerd CuZn-bevestigingsmateriaal, wat zowel duurzaamheid als weerstand tegen omgevingsfactoren biedt. Geschikt voor 30 V AC/DC en een stroom van 2A, kan deze aansluitkabel verschillende sensor- en actuatorinterfaces aan binnen een bedrijfstemperatuurbereik van -40°C tot +90°C. De meegeleverde zwarte PUR-kabel heeft een diameter van ø 6.0 ± 0.20 mm en herbergt 7 draden van elk 0,25 mm², wat zorgt voor flexibiliteit en betrouwbare prestaties. Met IP65, IP67, IP68 en IP69K beschermingsklassen, is deze kabel ontworpen om zware industriële omgevingen te weerstaan en voldoet hij aan IEC 61076-2-101 ontwerpnormen. Ideaal voor automatiseringsinstallaties, biedt hij uitstekende contactweerstand van kleiner dan of gelijk aan 10 mOhm, en een hoge isolatieweerstand van meer dan 109 Ohm, wat zorgt voor langdurige, betrouwbare verbindingen.
Deze veelzijdige aansluitkabel is geschikt voor sensor- en aandrijvingsverbindingen in automatiseringssystemen en biedt een betrouwbare, eenvoudig te installeren oplossing die optimale prestaties behoudt onder veeleisende omstandigheden.
Deze veelzijdige aansluitkabel is geschikt voor sensor- en aandrijvingsverbindingen in automatiseringssystemen en biedt een betrouwbare, eenvoudig te installeren oplossing die optimale prestaties behoudt onder veeleisende omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | shield |
| Artikelnummer (#1): | 89741 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 7 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 282 |
| Kabellengte: | 30 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.0 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 8-pin, A-coded, translucent body, 30 V AC/DC, 2 A; PUR black cable, 7-wires, 0.25 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Foliescherm: | Al-PT |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 8-282/30 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.17 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut89741 |