M12 Standaard Sensor/Aandrijver-Stopcontact Connector
€ 6,98
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 3
Fabrikantnummer:
11619
EAN:
04020841004186
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aandrijver-Stopcontact Connector is een essentieel onderdeel dat is ontworpen voor optimale connectiviteit en duurzaamheid. Deze mannelijke connector heeft een stevig metalen grijs omhulsel en is uitgerust met soldeercontacten aan de verbindingszijde. De 3-polige configuratie is A-gecodeerd en onafgeschermd, wat het geschikt maakt voor verschillende toepassingen. Het werkt op een spanning van 230 V AC/DC en ondersteunt een stroomsterkte tot 4 Ampère, wat zorgt voor betrouwbare prestaties voor uw elektrische of automatiseringsbehoeften.
Een van de belangrijkste voordelen van deze connector is de robuuste constructie, met behuizingsmateriaal van nikkelgeplateerd CuZn, wat langdurig gebruik waarborgt, zelfs in veeleisende omgevingen. De connector heeft een IP65/IP67-beschermingsgraad, waardoor deze bestand is tegen stof- en waterindringing, wat cruciaal is voor industriële toepassingen. Bovendien biedt het een hoge isolatieweerstand (˃ 109 Ohm) en een lage contactweerstand (≤ 10 mOhm).
Toepassingen voor deze M12 connector zijn onder meer gebruik in sensor- en aandrijverconnectiviteit, industriële automatisering en elke situatie die veilige en stabiele elektrische verbindingen vereist. Het frontmontageontwerp en het schroefvergrendelingsbevestigingstype vergemakkelijken een gemakkelijke en veilige installatie. Het voldoet aan de IEC 61076-2-101 ontwerpnorm, wat compatibiliteit met andere industriestandaardcomponenten garandeert.
Een van de belangrijkste voordelen van deze connector is de robuuste constructie, met behuizingsmateriaal van nikkelgeplateerd CuZn, wat langdurig gebruik waarborgt, zelfs in veeleisende omgevingen. De connector heeft een IP65/IP67-beschermingsgraad, waardoor deze bestand is tegen stof- en waterindringing, wat cruciaal is voor industriële toepassingen. Bovendien biedt het een hoge isolatieweerstand (˃ 109 Ohm) en een lage contactweerstand (≤ 10 mOhm).
Toepassingen voor deze M12 connector zijn onder meer gebruik in sensor- en aandrijverconnectiviteit, industriële automatisering en elke situatie die veilige en stabiele elektrische verbindingen vereist. Het frontmontageontwerp en het schroefvergrendelingsbevestigingstype vergemakkelijken een gemakkelijke en veilige installatie. Het voldoet aan de IEC 61076-2-101 ontwerpnorm, wat compatibiliteit met andere industriestandaardcomponenten garandeert.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut11619 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. Connection area must be epoxy potted. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 11619 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmaat: | PG9 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale spanning: | 250 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Geschikte geleiderdoorsnede: | Solid wires: 0.22 mm² to 0.75 mm² / Standed wires: 0.22 mm² to 0.5 mm² |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-011-645 Mounting Nut PG9 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Solder Contacts |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSF 3 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, M12 - mating side, solder contacts - connecting side, 3-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 230 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |