M12 Standaard Sensor/Aandrijver Enkelzijdige Kabelset
€ 66,80
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 8-6-268/20 M
Fabrikantnummer:
3983
EAN:
04001088019706
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aandrijver Enkelzijdige Kabelset is een geavanceerde verbindingsoplossing ontworpen voor verschillende industriële toepassingen. Deze vrouwelijke, haakse, 8-pins, A-gecodeerde connector biedt betrouwbare prestaties met een transparante TPU-behuizing en een vernikkelde moer. De kabelset is geschikt voor een spanning van 30 V AC/DC en 2 A en beschikt over een uiterst duurzame oranje PUR-kabel met zes draden en een draadomvang van 0.34 mm², wat zorgt voor uitstekende geleidbaarheid en weerstand tegen zware omgevingsomstandigheden. De IP65, IP67, IP68 (1 m/24 h) en IP69K classificaties bieden superieure bescherming tegen stof, vocht en krachtige waterstralen, waardoor deze geschikt is voor veeleisende omgevingen. De kabelset heeft ook een hoge isolatieweerstand (>10^9 Ohm) en een contactweerstand van ≤ 10 mOhm, wat zorgt voor veilige en stabiele verbindingen.
Belangrijke voordelen van dit product zijn de robuuste constructie die zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid, zelfs onder zware omstandigheden, en de hoge flexibiliteit met minimale buigradii voor vaste en flexibele installaties. De veelzijdige toepassing maakt het ideaal voor gebruik in automatisering, sensor- en actuatorinterfaces, en andere industriële verbindingsoplossingen. De M12 Standaard Sensor/Aandrijver Enkelzijdige Kabelset is een betrouwbare keuze voor het garanderen van ononderbroken en efficiënte operaties in complexe industriële systemen.
Belangrijke voordelen van dit product zijn de robuuste constructie die zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid, zelfs onder zware omstandigheden, en de hoge flexibiliteit met minimale buigradii voor vaste en flexibele installaties. De veelzijdige toepassing maakt het ideaal voor gebruik in automatisering, sensor- en actuatorinterfaces, en andere industriële verbindingsoplossingen. De M12 Standaard Sensor/Aandrijver Enkelzijdige Kabelset is een betrouwbare keuze voor het garanderen van ononderbroken en efficiënte operaties in complexe industriële systemen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 05, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 04, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 03, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 02, zijde 1: | green |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | n.c. |
| Artikelnummer (#1): | 3983 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | VDE 0472-803 |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 6 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Soldeerbestendigheid: | Welding spark resistant |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 268 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | orange similar to RAL 2003 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.5 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Seatwater resistance; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 8-pin, A-coded, translucent body, 30 V AC/DC, 2 A; PUR orange cable, 6-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 8-6-268/20 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut3983 |