M12 Standaard Sensor/Aandrijver Enkelzijdige Kabelset
€ 27,96
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 5-228/6 M
Fabrikantnummer:
934636754
EAN:
04002044250904
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aandrijver Enkelzijdige Kabelset is een betrouwbare en hoogpresterende kabel ontworpen voor industriële automatiseringstoepassingen. Het beschikt over een vrouwelijke, rechte, 5-pins, A-gecodeerde connector met een doorschijnende behuizing, wat zorgt voor gemakkelijke identificatie en installatie. De connector is geschikt voor 50 V AC of 60 V DC en ondersteunt een stroom tot 4 A. De kabelset bevat een duurzame zwarte PUR-kabel met vijf draden, elk met een geleidergrootte van 0,50 mm², die robuustheid en flexibiliteit biedt.
De voordelen van de kabelset zijn onder meer de robuuste constructie, die uitstekende weerstand biedt tegen olie, microben en hydrolyse, waardoor hij ideaal is voor zware omgevingen. De kabel is vrij van PVC en siliconen, waardoor er geen invloed is op de lak bevochtigende eigenschappen en superieure koude flexibiliteit behouden blijft. Het biedt ook hoge weerstand tegen omgevingsfactoren, met een IP68-classificatie die veilig gebruik in natte of stoffige omstandigheden mogelijk maakt.
Ideaal voor het verbinden van sensoren en actuatoren in geautomatiseerde systemen, ondersteunt deze kabelset een breed scala aan industriële toepassingen. De compatibiliteit met hoge temperaturen en naleving van veiligheidsnormen maken het een veelzijdige en betrouwbare keuze voor elke automatiseringsopstelling.
De voordelen van de kabelset zijn onder meer de robuuste constructie, die uitstekende weerstand biedt tegen olie, microben en hydrolyse, waardoor hij ideaal is voor zware omgevingen. De kabel is vrij van PVC en siliconen, waardoor er geen invloed is op de lak bevochtigende eigenschappen en superieure koude flexibiliteit behouden blijft. Het biedt ook hoge weerstand tegen omgevingsfactoren, met een IP68-classificatie die veilig gebruik in natte of stoffige omstandigheden mogelijk maakt.
Ideaal voor het verbinden van sensoren en actuatoren in geautomatiseerde systemen, ondersteunt deze kabelset een breed scala aan industriële toepassingen. De compatibiliteit met hoge temperaturen en naleving van veiligheidsnormen maken het een veelzijdige en betrouwbare keuze voor elke automatiseringsopstelling.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | green-yellow |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934636754 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | IEC 60811:404 |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 228 |
| Kabellengte: | 6 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 105 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.40 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PUR black cable, 5-wires, 0.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 5-228/6 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | Pin assignment deviating from IEC 61076-2-101 and IEC 61140 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut934636754 |