M12 Standaard Sensor/Aandrijver Enkelzijdige Kabelset
€ 45,48
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-3-224/25 M
Fabrikantnummer:
15737
EAN:
04020841231179
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aandrijver Enkelzijdige Kabelset is een hoogkwalitatieve vrouwelijke, rechte connector, ontworpen voor betrouwbare verbindingen in diverse industriële omgevingen. Het beschikt over een 4-pins, A-gecodeerde, transparante behuizing die 230 V AC/DC en een stroomsterkte tot 4 A kan verwerken. De kabelset is voorzien van een duurzame zwarte PUR-kabel, 3-draads met een geleidergrootte van 0.34 mm², wat zorgt voor flexibiliteit en sterkte in operaties. De kabelmantel is bestand tegen olie, chemicaliën en microben, en biedt uitstekende duurzaamheid zelfs in veeleisende omstandigheden.
Deze kabelset profiteert van hoge isolatieweerstand (> 10^9 Ohm) en lage contactweerstand (≤ 10 mOhm), waardoor het geschikt is voor precieze signaaloverdracht. Het brede bedrijfstemperatuurbereik (-40 °C tot +90 °C) en de beschermingsgraad tot IP69K zorgen voor optimale prestaties in extreme omgevingen. De M12 connector voldoet aan de normen IEC 61076-2-101, wat u een betrouwbare en veilige connectiviteitsoplossing biedt.
Toepassingen voor de M12 Standaard Kabelset omvatten automatiseringscontrolesystemen, verbindingen met industriële machines en interfacing van sensoren/aandrijvers. De duurzaamheid en naleving van verschillende veiligheidsvoorschriften maken het een ideale keuze voor industriële automatiseringssystemen die hoge betrouwbaarheid en robuustheid vereisen.
Deze kabelset profiteert van hoge isolatieweerstand (> 10^9 Ohm) en lage contactweerstand (≤ 10 mOhm), waardoor het geschikt is voor precieze signaaloverdracht. Het brede bedrijfstemperatuurbereik (-40 °C tot +90 °C) en de beschermingsgraad tot IP69K zorgen voor optimale prestaties in extreme omgevingen. De M12 connector voldoet aan de normen IEC 61076-2-101, wat u een betrouwbare en veilige connectiviteitsoplossing biedt.
Toepassingen voor de M12 Standaard Kabelset omvatten automatiseringscontrolesystemen, verbindingen met industriële machines en interfacing van sensoren/aandrijvers. De duurzaamheid en naleving van verschillende veiligheidsvoorschriften maken het een ideale keuze voor industriële automatiseringssystemen die hoge betrouwbaarheid en robuustheid vereisen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 15737 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 224 |
| Kabellengte: | 25 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.30 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-3-224/25 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut15737 |