M12 Standaard Sensor/Aandrijver Enkelzijdige Kabel
€ 22,19
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKTN 4-225/5 M
Fabrikantnummer:
51974
EAN:
04020841571596
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aandrijver Enkelzijdige Kabel is ontworpen voor robuuste en betrouwbare prestaties in industriële automatiseringstoepassingen. Deze kabelset is voorzien van een vrouwelijke, rechte, 4-pins, A-gecodeerde connector met een doorschijnend lichaam, met een werkspanning van 230 V AC/DC en een stroomcapaciteit van 4 A. De kabelset is opgebouwd uit een polyurethaan (PUR) zwarte kabel met vier draden met een geleidermaat van 0,34 mm², wat flexibiliteit en duurzaamheid garandeert. De connector is ontworpen om een veilige en stabiele verbinding te bieden, met een roestvrijstalen koppelingmoerbevestiging en een IP-classificatie van IP65, IP67, IP68 en IP69K voor uitstekende bescherming tegen stof en water. Het functioneert binnen een temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, waardoor het geschikt is voor verschillende omgevingscondities.
De belangrijkste voordelen van deze kabelset zijn de hoge betrouwbaarheid en duurzaamheid, de gemakkelijke installatie met een veilige koppeling en de weerstand tegen zware omgevingen en mechanische stress. Bovendien zorgt de A-codering van de connector voor de juiste koppeling met compatibele apparaten, waardoor het risico op verkeerde aansluitingen wordt verminderd.
Deze kabelset is ideaal voor het verbinden van sensoren, actuatoren en andere industriële apparaten, en biedt betrouwbare data- en stroomoverdracht. Het is bijzonder geschikt voor automatiseringssystemen waar hoge integriteit en omgevingsbestendigheid cruciaal zijn.
De belangrijkste voordelen van deze kabelset zijn de hoge betrouwbaarheid en duurzaamheid, de gemakkelijke installatie met een veilige koppeling en de weerstand tegen zware omgevingen en mechanische stress. Bovendien zorgt de A-codering van de connector voor de juiste koppeling met compatibele apparaten, waardoor het risico op verkeerde aansluitingen wordt verminderd.
Deze kabelset is ideaal voor het verbinden van sensoren, actuatoren en andere industriële apparaten, en biedt betrouwbare data- en stroomoverdracht. Het is bijzonder geschikt voor automatiseringssystemen waar hoge integriteit en omgevingsbestendigheid cruciaal zijn.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 51974 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 225 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.70 ± 0.15 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | Stainless Steel |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKTN 4-225/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut51974 |