M12 Standaard Sensor/Aandrijver Enkelzijdige Cordset
€ 63,57
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKTS 8-299/10 M
Fabrikantnummer:
49260
EAN:
04020841472411
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aandrijver Enkelzijdige Cordset is een hoogwaardige connector ontworpen voor robuuste sensor- en actuatorapplicaties. De vrouwelijke, rechte 8-pins, A-gecodeerde configuratie biedt veilige afscherming en verbindingen in zware omgevingen. De cordset werkt met een spanning van 30 V AC/DC en kan continu een stroom van 2 A aan, wat zorgt voor betrouwbare gegevensoverdracht en stroomverdeling. De duurzame oranje TPU-gegoten behuizing en zwarte PUR-kabel bieden uitstekende weerstand tegen externe invloeden, inclusief olie- en chemische blootstelling, wat de geschiktheid voor industrieel gebruik vergroot.
Deze cordset biedt aanzienlijke voordelen, waaronder een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C en beschermingsgraden van IP65, IP67 en IP69K, wat robuuste prestaties onder verschillende omgevingsomstandigheden garandeert. Het ontwerp van de cordset voldoet aan de IEC 61076-2-101-standaarden, waardoor hoge compatibiliteit en veiligheid is verzekerd.
Ideaal voor integratie in complexe systemen, wordt deze cordset veel gebruikt in automatiseringsinstellingen voor het efficiënt aansluiten van sensoren en aandrijvers. De flexibiliteit van de kabel en de weerstand tegen kou maken het geschikt voor zowel vaste als flexibele of sleeptoepassingen. Beschikbaar in verschillende lengtes, is het aanpasbaar aan diverse installatie-eisen.
Deze cordset biedt aanzienlijke voordelen, waaronder een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C en beschermingsgraden van IP65, IP67 en IP69K, wat robuuste prestaties onder verschillende omgevingsomstandigheden garandeert. Het ontwerp van de cordset voldoet aan de IEC 61076-2-101-standaarden, waardoor hoge compatibiliteit en veiligheid is verzekerd.
Ideaal voor integratie in complexe systemen, wordt deze cordset veel gebruikt in automatiseringsinstellingen voor het efficiënt aansluiten van sensoren en aandrijvers. De flexibiliteit van de kabel en de weerstand tegen kou maken het geschikt voor zowel vaste als flexibele of sleeptoepassingen. Beschikbaar in verschillende lengtes, is het aanpasbaar aan diverse installatie-eisen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Artikelnummer (#1): | 49260 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Mesh wire |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 8 |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 299 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.25 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.60 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 8-pin, A-coded, shielded, orange body, 30 V AC/DC, 2 A; PUR black cable, 8-wires, 0.25 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKTS 8-299/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.20 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut49260 |