M12 Standaard Sensor/Aandrijver Eenzijdige Cordset
€ 21,98
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT/LED A 4-3-260/3 M
Fabrikantnummer:
94571
EAN:
04020841686542
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aandrijver Eenzijdige Cordset is ontworpen voor verschillende industriële automatiseringstoepassingen. Deze cordset heeft een 4-polige vrouwelijke connector met een hoekig ontwerp en A-codering, gehuisvest in een doorschijnende behuizing. Het werkt in een spanningsbereik van 10-30 V DC en ondersteunt een stroomsterkte tot 4 A. De cordset bevat twee LEDs (PNP) voor functieweergave en is uitgerust met een stevige PUR oranje kabel met drie draden (0.34 mm²). De robuuste constructie met IP65, IP67, IP68 en IP69K classificeringen, zorgt voor hoge duurzaamheid en bestendigheid tegen zware omgevingsomstandigheden. Het is geschikt voor gebruik bij temperaturen variërend van -40°C tot +90°C, en behoudt de prestaties zelfs in extreme omgevingen.
De voordelen van de M12 Standaard Sensor/Aandrijver Eenzijdige Cordset zijn onder andere de hoge isolatieweerstand, betrouwbare connectiviteit en LED-indicatoren die snelle visuele controles van de operationele status mogelijk maken. De materialen van de cordset zorgen voor langdurig gebruik, met als basis materiaal CuSn contact, Cu/Au contactplating en een TPU behuizing.
Deze cordset is ideaal voor het aansluiten van sensoren en aandrijvingen in automatiseringssystemen, wat zorgt voor naadloze integratie en betrouwbare prestaties. Het is geschikt voor verschillende toepassingen waaronder industriële automatisering, fabrieksmachines en besturingssystemen. De productcompliance met belangrijke standaarden zoals IEC 61076-2-101 en UL 2238 garandeert betrouwbaarheid en veiligheid in industriële omgevingen.
De voordelen van de M12 Standaard Sensor/Aandrijver Eenzijdige Cordset zijn onder andere de hoge isolatieweerstand, betrouwbare connectiviteit en LED-indicatoren die snelle visuele controles van de operationele status mogelijk maken. De materialen van de cordset zorgen voor langdurig gebruik, met als basis materiaal CuSn contact, Cu/Au contactplating en een TPU behuizing.
Deze cordset is ideaal voor het aansluiten van sensoren en aandrijvingen in automatiseringssystemen, wat zorgt voor naadloze integratie en betrouwbare prestaties. Het is geschikt voor verschillende toepassingen waaronder industriële automatisering, fabrieksmachines en besturingssystemen. De productcompliance met belangrijke standaarden zoals IEC 61076-2-101 en UL 2238 garandeert betrouwbaarheid en veiligheid in industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 94571 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | DIN EN 60811-2-1 |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| Soldeerbestendigheid: | Welding spark resistant |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 10-30 V DC |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 260 |
| Kabellengte: | 3 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Seatwater resistance; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, translucent body, 10-30 V DC, 4 A, with 2xLEDs (PNP); PUR orange cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Functie-indicator: | 2xLEDs (PNP) |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT/LED A 4-3-260/3 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut94571 |