M12 Standaard Sensor/Aanbuiterconnector
€ 25,64
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSFM 12/0,5 M
Fabrikantnummer:
86154
EAN:
04020841739538
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanbuiterconnector is een veelzijdige en hoogwaardige connector, ontworpen voor industriële toepassingen. Deze mannelijke, aan de voorkant gemonteerde connector beschikt over een M12 koppelzijde en gestrande draden aan de aansluitzijde. Hij is uitgerust met 12 pins en is A-gecodeerd, wat een betrouwbare en veilige verbinding biedt. De connector is ongeëerd en heeft een duurzame metallic grijze behuizing. Hij is geschikt voor 30 V AC/DC met een stroomsterkte van 1,5 A. De CuZn vernikkelde behuizing zorgt voor langdurige prestaties en weerstand tegen zware omstandigheden.
Een van de belangrijkste voordelen van deze connector is het robuuste ontwerp dat een hoog beschermingsniveau biedt, met een IP65- en IP67-classificatie, waardoor hij geschikt is voor veeleisende industriële omgevingen. De connector heeft ook een hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, wat zorgt voor veilige en betrouwbare connectiviteit. Daarnaast ondersteunt hij tot 100 koppelcycli, wat zorgt voor duurzaamheid en lange levensduur bij herhaald gebruik.
Deze M12 Standaard connector is ideaal voor gebruik in sensor- en actuator toepassingen, waardoor hij geschikt is voor automatiserings-, besturingssystemen en andere industriële omgevingen. Het veelzijdige ontwerp van de connector zorgt voor eenvoudige en veilige installatie, waardoor het een betrouwbare keuze is voor een breed scala aan industriële toepassingen.
Een van de belangrijkste voordelen van deze connector is het robuuste ontwerp dat een hoog beschermingsniveau biedt, met een IP65- en IP67-classificatie, waardoor hij geschikt is voor veeleisende industriële omgevingen. De connector heeft ook een hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, wat zorgt voor veilige en betrouwbare connectiviteit. Daarnaast ondersteunt hij tot 100 koppelcycli, wat zorgt voor duurzaamheid en lange levensduur bij herhaald gebruik.
Deze M12 Standaard connector is ideaal voor gebruik in sensor- en actuator toepassingen, waardoor hij geschikt is voor automatiserings-, besturingssystemen en andere industriële omgevingen. Het veelzijdige ontwerp van de connector zorgt voor eenvoudige en veilige installatie, waardoor het een betrouwbare keuze is voor een breed scala aan industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut86154 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Draad kleur 05, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 06, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 07, zijde 1: | black |
| Draad kleur 08, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 09, zijde 1: | red |
| Draad kleur 10, zijde 1: | purple |
| Draad kleur 11, zijde 1: | grey-pink |
| Draad kleur 12, zijde 1: | red-blue |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Draad kleur 04, zijde 1: | green |
| Draad kleur 03, zijde 1: | white |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 12 |
| Aantal draden: | 12 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 86154 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmaat: | M16x1.5 |
| Type aansluiting: | crimp |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-kabeltype: | AWM: 1007 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom*: | 1.5 A |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale spanning: | 30 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Accessoires apart te bestellen: | 000-025-049 Mounting Nut M16x1.5 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 0.227 mm² |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Aansluitzijde: | Stranded Wires |
| Connectorontwerp: | Front mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Kabelnummer: | 908 44 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 20 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 85 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Kernkleuren: | blue, brown, red, green, yellow, pink, grey, white, black, violet, grey/pink, red/blue |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.45 mm ± 0.1 mm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSFM 12/0,5 M |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Male, front mount, M12 - mating side, stranded wires - connecting side, 12-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 30 V AC/DC, 1.5 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL-VW1, CSA-FT1 |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |