M12 Standaard Sensor/Aanboorder Enkelzijdige Kabelset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4-3-224/8 M
Fabrikantnummer:
9463
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aanboorder Enkelzijdige Kabelset is ontworpen om robuuste en betrouwbare verbindingen te vergemakkelijken in automatiseringssystemen. Deze kabelset beschikt over een vrouwelijke, rechte, 4-pins connector, A-gecodeerd met een doorschijnende behuizing, en ondersteunt een werkspanning van 230 V AC/DC met een nominale stroomsterkte van 4 A. De kabelset bevat een PUR zwarte kabel met drie draden en een geleidergrootte van 0,34 mm², wat sterke connectiviteit en duurzaamheid in verschillende omgevingen garandeert.
De voordelen van dit product omvatten uitstekende beschermingsclassificaties (IP65, IP67, IP68, IP69K), die weerstand bieden tegen stof en water. De constructie zorgt voor langdurig gebruik met een hoge weerstand tegen chemicaliën, oliën, microben en hydrolyse. Bovendien is de kabelset vrij van PVC en siliconen, wat de betrouwbaarheid en veiligheid in veeleisende toepassingen verbetert. De flexibiliteit van de kabel, zelfs onder koude omstandigheden, is een ander belangrijk voordeel.
Deze kabelset is ideaal voor gebruik in industriële automatiseringsapplicaties, waarbij sensoren en actuatoren binnen een enkel, gestroomlijnd systeem worden gecombineerd. De ontwerpstandaarden voldoen aan IEC 61076-2-101, wat compatibiliteit met industriële apparaten van verschillende fabrikanten garandeert. Het is geschikt voor omgevingen die hoge duurzaamheid en weerstand tegen zware omstandigheden vereisen, zoals productieplanten en geautomatiseerde faciliteiten.
De voordelen van dit product omvatten uitstekende beschermingsclassificaties (IP65, IP67, IP68, IP69K), die weerstand bieden tegen stof en water. De constructie zorgt voor langdurig gebruik met een hoge weerstand tegen chemicaliën, oliën, microben en hydrolyse. Bovendien is de kabelset vrij van PVC en siliconen, wat de betrouwbaarheid en veiligheid in veeleisende toepassingen verbetert. De flexibiliteit van de kabel, zelfs onder koude omstandigheden, is een ander belangrijk voordeel.
Deze kabelset is ideaal voor gebruik in industriële automatiseringsapplicaties, waarbij sensoren en actuatoren binnen een enkel, gestroomlijnd systeem worden gecombineerd. De ontwerpstandaarden voldoen aan IEC 61076-2-101, wat compatibiliteit met industriële apparaten van verschillende fabrikanten garandeert. Het is geschikt voor omgevingen die hoge duurzaamheid en weerstand tegen zware omstandigheden vereisen, zoals productieplanten en geautomatiseerde faciliteiten.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | n.c. |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 9463 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 224 |
| Kabellengte: | 8 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.30 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 3-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT 4-3-224/8 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 50265-2-2, VDE 0482-265-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut9463 |