M12 Standaard Sensor/Aan/uit Receptacle Connector
€ 8,45
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
EF12L4
Fabrikantnummer:
933279200
EAN:
04002044213503
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aan/uit Receptacle Connector is een robuust en veelzijdig onderdeel ontworpen voor industriële toepassingen. Deze vrouwelijke connector heeft een achterzijde met een M12-verbinding en printcontacten aan de verbindingszijde. Deze A-gecodeerde en niet-afgeschermde connector, met een metalen grijze behuizing, kan 150 V AC/DC en een stroom van 4 A aan. De connector is ontworpen voor PCB-verbindingen en zorgt voor betrouwbare transmissie met zijn lage contactweerstand en hoge isolatieweerstand.
Deze connector is bestand tegen zware omstandigheden, met een bedrijfstemperatuurbereik van -25 °C tot +90 °C, en beschermingsgraden IP65, IP67 en IP68. De nikkel-geplateerde CuZn-constructie garandeert duurzaamheid en corrosiebestendigheid, terwijl de schroefvergrendeling een stevige bevestiging biedt. Geschikt voor maximaal 100 verbindingscycli, is het ideaal voor toepassingen in automatisering, machines en sensorsystemen.
Of het nu wordt gebruikt in veeleisende omgevingen of algemene opstellingen, de M12 Standaard connector biedt stabiliteit en efficiëntie en voldoet aan IEC 61076-2-101 ontwerpnormen. Het is RoHS-conform, waardoor veiligheid en milieuvriendelijkheid in het gebruik worden gegarandeerd.
Deze connector is bestand tegen zware omstandigheden, met een bedrijfstemperatuurbereik van -25 °C tot +90 °C, en beschermingsgraden IP65, IP67 en IP68. De nikkel-geplateerde CuZn-constructie garandeert duurzaamheid en corrosiebestendigheid, terwijl de schroefvergrendeling een stevige bevestiging biedt. Geschikt voor maximaal 100 verbindingscycli, is het ideaal voor toepassingen in automatisering, machines en sensorsystemen.
Of het nu wordt gebruikt in veeleisende omgevingen of algemene opstellingen, de M12 Standaard connector biedt stabiliteit en efficiëntie en voldoet aan IEC 61076-2-101 ontwerpnormen. Het is RoHS-conform, waardoor veiligheid en milieuvriendelijkheid in het gebruik worden gegarandeerd.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut933279200 |
|---|---|
| Opmerking: | The receptacle connector is constructively intended for usage in IP67 and IP68-products. To realise this protection class, the estimated location has to be designed accordingly. Further details see IEC 61076-2-101. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Ingegoten: | |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Bedrijfsspanning: | 150 V AC/DC |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933279200 |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Schroefdraadmateriaal: | CuZn |
| Schroefdraadcoating: | Nickel-plated |
| Type aansluiting: | PCB |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. On the installation side tightness has to be assured by taking proper measures. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h) |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 150 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Codering: | A |
| Aansluitzijde: | Print Contacts |
| Connectorontwerp: | Rear Mount |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA-GK |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 25 °C - + 90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingstype: | Screw-Locking |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn |
| Behuizingscoating: | Nickel-plated |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | EF12L4 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Receptacle Connector: Female, rear mount, M12 - mating side, print contacts - connecting side, 4-pin, A-coded, unshielded, metallic grey housing, 150 V AC/DC, 4 A |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Koppelzijde: | M12 |
| Behuizingskleur: | Silver |
| Ontwerpstandaard: | In style of IEC 61076-2-101 |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |