M12 Standaard Sensor/Aan/Uit-Aansluitkoord Enkelzijdig
€ 67,84
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKTS 8-273/10 M
Fabrikantnummer:
2617
EAN:
04001088023369
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aan/Uit-Aansluitkoord Enkelzijdig is uitgerust met een vrouwelijke, rechte 8-pins A-gecodeerde connector. Het is afgeschermd om betrouwbare prestaties in elektromagnetische omgevingen te garanderen. Het aansluitkoord heeft een opvallend oranje lichaam en ondersteunt een spanning van 30 V AC/DC en een stroomsterkte van 2 A. Het beschikt over een duurzame PUR zwarte kabel met 8 draden, elk 0.14 mm² groot, waardoor het geschikt is voor diverse sensor- en actuator toepassingen.
De voordelen van dit aansluitkoord omvatten verbeterde signaalintegriteit dankzij de afscherming en robuuste constructie met materialen zoals CuZn en TPU, wat betrouwbare verbindingen mogelijk maakt in veeleisende omgevingen. Het ontwerp van de connector voldoet aan industrienormen en garandeert tot 100 verbinding cycli met consistente prestaties.
Dit aansluitkoord is ideaal voor gebruik in industriële automatiseringstoepassingen die veilige, hoogwaardige verbindingen vereisen. Het voldoet aan verschillende milieu- en veiligheidsnormen, waaronder IP65, IP67 en IP69K, waardoor het geschikt is voor zware omstandigheden. Bovendien behoudt het zijn functionaliteit over een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, wat het ondersteunt voor zowel statische als flexibele installaties.
De voordelen van dit aansluitkoord omvatten verbeterde signaalintegriteit dankzij de afscherming en robuuste constructie met materialen zoals CuZn en TPU, wat betrouwbare verbindingen mogelijk maakt in veeleisende omgevingen. Het ontwerp van de connector voldoet aan industrienormen en garandeert tot 100 verbinding cycli met consistente prestaties.
Dit aansluitkoord is ideaal voor gebruik in industriële automatiseringstoepassingen die veilige, hoogwaardige verbindingen vereisen. Het voldoet aan verschillende milieu- en veiligheidsnormen, waaronder IP65, IP67 en IP69K, waardoor het geschikt is voor zware omstandigheden. Bovendien behoudt het zijn functionaliteit over een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, wat het ondersteunt voor zowel statische als flexibele installaties.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 07, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 06, zijde 1: | pink |
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
| Draad kleur 04, zijde 1: | yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green |
| Draad kleur 02, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | white |
| Draad kleur 08, zijde 1: | red |
| Artikelnummer (#1): | 2617 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Mesh wire |
| Bedrijfsspanning: | 30 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 8 (4x2) |
| Aantal pinnen: | 8 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, tin-plated |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 or 21198 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 2 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kabelnummer: | 273 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.14 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Free of lacquer wetting disturbing substances; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 8-pin, A-coded, shielded, orange body, 30 V AC/DC, 2 A; PUR black cable, 8-wires, 0.14 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKTS 8-273/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.05 ± 0.05 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut2617 |