M12 Standaard Sensor/Aan-Actuator Enkelzijdige Kabelset
€ 34,60
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT/LED F 4-225/5 M
Fabrikantnummer:
43742
EAN:
04020841438967
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aan-Actuator Enkelzijdige Kabelset is specifiek ontworpen voor betrouwbare connectiviteit in automatiseringssystemen. Deze variant is recht en voorzien van een vrouwelijke connector die 4-polig en A-gecodeerd is. De transparante behuizing biedt zicht op de operationele status en ondersteunt een spanningsbereik van 10-30 V DC met een stroomsterkte van 4 A. Bovendien bevat het twee PNP LEDs voor verbeterde operationele feedback. De kabelset is uitgerust met een robuuste, zwarte PUR-kabel met vier draden met een doorsnede van 0,34 mm², wat duurzaamheid in verschillende toepassingen garandeert.
Een van de belangrijkste voordelen van deze kabelset is de hoge weerstand tegen stress. Met een IP65, IP67, IP68 en IP69K rating is het goed beschermd tegen stof en water, wat het geschikt maakt voor zware omgevingen. Het biedt ook uitstekende weerstand tegen microben en hydrolyse. Het ontwerp zorgt voor een hoge mate van veiligheid dankzij de contactweerstand van ≤ 10 mOhm en isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm.
Dit product is veelzijdig en essentieel voor het verbinden van sensoren en actuatoren in automatiseringssystemen. Het is bijzonder geschikt voor industriële omgevingen waar betrouwbare en stabiele verbindingen cruciaal zijn. De M12 Standaard Sensor/Aan-Actuator Enkelzijdige Kabelset kan effectief worden gebruikt in diverse toepassingen die signaaloverdracht en stroomvoorziening naar sensoren of actuatoren vereisen.
Een van de belangrijkste voordelen van deze kabelset is de hoge weerstand tegen stress. Met een IP65, IP67, IP68 en IP69K rating is het goed beschermd tegen stof en water, wat het geschikt maakt voor zware omgevingen. Het biedt ook uitstekende weerstand tegen microben en hydrolyse. Het ontwerp zorgt voor een hoge mate van veiligheid dankzij de contactweerstand van ≤ 10 mOhm en isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm.
Dit product is veelzijdig en essentieel voor het verbinden van sensoren en actuatoren in automatiseringssystemen. Het is bijzonder geschikt voor industriële omgevingen waar betrouwbare en stabiele verbindingen cruciaal zijn. De M12 Standaard Sensor/Aan-Actuator Enkelzijdige Kabelset kan effectief worden gebruikt in diverse toepassingen die signaaloverdracht en stroomvoorziening naar sensoren of actuatoren vereisen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 43742 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 10-30 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 10-30 V DC |
| Nominale spanning: | 30 V |
| Nominale impuls-spanning: | 0.8 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 225 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black matt similarly RAL 9005 |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 90 °C (UL: + 80 °C) |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 4.70 ± 0.15 mm |
| Kabeleigenschappen: | Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility; Free of lacquer wetting disturbing substances |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, A-coded, translucent body, 10-30 V DC, 4 A, with 2xLEDs (PNP); PUR black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Functie-indicator: | 2xLEDs (PNP) |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKT/LED F 4-225/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 ± 0.10 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 5 M @ ± 360 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut43742 |