M12 Standaard Sensor/Aan-Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel
€ 54,43
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 4-288/15 M
Fabrikantnummer:
10998
EAN:
04001088119611
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Aan-Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel is een robuuste en veelzijdige oplossing voor industriële connectiviteit. Met een vrouwelijke, gehoekte connector en 4-polige A-codering, is deze kabel ontworpen voor efficiënte sensor- en actuatorverbindingen. Met een transparante behuizing werkt het op 230 V AC/DC met een stroomsterkte van 4 A. De kabel is voorzien van een hoogwaardige PUR zwarte kabel, bestaande uit 4 draden met een geleidergrootte van 0,34 mm², wat zorgt voor uitstekende flexibiliteit en duurzaamheid in veeleisende omgevingen.
Een van de belangrijkste voordelen van deze aansluitkabel is de hoge bestendigheid tegen oliën, chemicaliën en omgevingsfactoren, wat langdurige betrouwbaarheid garandeert. Het beschikt over een indrukwekkende beschermingsgraad van IP65, IP67, IP68 en IP69K, waardoor het geschikt is voor zowel binnen- als buitentoepassingen. De TPU-behuizing biedt vlamweerstand, wat bijdraagt aan de veiligheid ervan.
Deze aansluitkabel is breed toepasbaar in automatiseringssystemen, machinebouw en sensortechnologie, en biedt veilige en stabiele verbindingen. Het ongeschermde ontwerp en de flexibele installatieopties maken het ideaal voor dynamische industriële toepassingen.
Een van de belangrijkste voordelen van deze aansluitkabel is de hoge bestendigheid tegen oliën, chemicaliën en omgevingsfactoren, wat langdurige betrouwbaarheid garandeert. Het beschikt over een indrukwekkende beschermingsgraad van IP65, IP67, IP68 en IP69K, waardoor het geschikt is voor zowel binnen- als buitentoepassingen. De TPU-behuizing biedt vlamweerstand, wat bijdraagt aan de veiligheid ervan.
Deze aansluitkabel is breed toepasbaar in automatiseringssystemen, machinebouw en sensortechnologie, en biedt veilige en stabiele verbindingen. Het ongeschermde ontwerp en de flexibele installatieopties maken het ideaal voor dynamische industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 10998 |
| Overvoltage Category: | II acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | Mesh wire |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| O-ringmateriaal: | FKM, green |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20549 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 250 V AC |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP68 (1 m / 24 h), IP69K |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 288 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | - 25 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 50 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - 25 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.50 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Good microbes and hydrolysis resistance; Mainly plasticizer diffusion free; Exclusion of PVC and silicone; Coldness flexibility |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, A-coded, translucent body, 230 V AC/DC, 4 A; PUR black cable, 4-wires, 0.34 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN EN 50267-2-1, IEC 60754-1, VDE 0482-267-2-1 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RKWT 4-288/15 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.30 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-2-2, VDE 0482-332-2-2, IEC 60332-2-2, CSA FT-2 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Buigcycli: | ˃ 5 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Torsiecycli: | ˃ 1 M @ ± 180 °/1 m |
| Uniek Nr.: | aut10998 |