M12 Standaar Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel
€ 36,65
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 5-296/10 M
Fabrikantnummer:
1222
EAN:
04001088009639
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Standaard Sensor/Actuator Enkelzijdige Aansluitkabel is een hoogwaardig connector specifiek ontworpen voor industriële sensor- en actuatoren toepassingen. Dit product beschikt over een mannelijke, rechte configuratie met 5 pinnen, A-codering en komt met een transparante behuizing. Het werkt bij spanningen tot 50 V AC of 60 V DC, en ondersteunt een maximale stroom van 4 A. De kabel bevat een duurzame zwarte PVC-kabel met 5 draden, elk met een diameter van 0,34 mm².
De voordelen van deze aansluitkabel zijn onder andere zijn robuuste ontwerp, compatibiliteit met een breed scala van sensor/actuator toepassingen en betrouwbare elektrische prestaties. De IP65/IP67 beschermingsgraad garandeert dat het product bestand is tegen zware omgevingsomstandigheden, waardoor het ideaal is voor zowel binnen- als buitengebruik.
Toepassingen van de M12 Standaard Aansluitkabel variëren van industriële automatisering tot machines en apparatuur waar betrouwbare sensor/actuator verbindingen essentieel zijn. De mannelijke connector is geschikt voor koppeling met verschillende compatibele vrouwelijke jacks, wat het tot een veelzijdig onderdeel maakt in tal van elektrische en automatiseringssystemen.
De voordelen van deze aansluitkabel zijn onder andere zijn robuuste ontwerp, compatibiliteit met een breed scala van sensor/actuator toepassingen en betrouwbare elektrische prestaties. De IP65/IP67 beschermingsgraad garandeert dat het product bestand is tegen zware omgevingsomstandigheden, waardoor het ideaal is voor zowel binnen- als buitengebruik.
Toepassingen van de M12 Standaard Aansluitkabel variëren van industriële automatisering tot machines en apparatuur waar betrouwbare sensor/actuator verbindingen essentieel zijn. De mannelijke connector is geschikt voor koppeling met verschillende compatibele vrouwelijke jacks, wat het tot een veelzijdig onderdeel maakt in tal van elektrische en automatiseringssystemen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | grey |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 1222 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | Translucent |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 50 °C |
| Oliebestendigheid: | Good chemical and oil resistance |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2464 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC class 43 |
| RoHS-conform: | yes |
| Producttype: | Assemblies & Patch cords |
| Productsubfamilie: | M12 Standard |
| Productfamillie: | Sensor / Actuator Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 30 V AC/DC |
| Nominale spanning: | 60 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 4 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 4 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 296 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal (#1): | CuSn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.34 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC class 43 |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C - + 80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | + 5 °C - + 60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 40 °C - + 90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 5.70 ± 0.20 mm |
| Kabeleigenschappen: | Free of lacquer wetting disturbing substances; Exclusion of silicone |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Nickel-plated |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Standard Sensor/Actuator Single-Ended Cordset: Male, straight, 5-pin, A-coded, translucent body, 50 V AC / 60 V DC, 4 A; PVC black cable, 5-wires, 0.34 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Artikelomschrijving: | RST 5-296/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 1000 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.50 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU-GF |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-101 |
| Uniek Nr.: | aut1222 |