M12 Power T-splitter
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
MPS-TU-RST 5K-2RKT 5K
Fabrikantnummer:
935065001
EAN:
04001088175044
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power T-splitter is uitgerust met een mannelijke rechte, 4+PE K-gecodeerde M12-connector en twee vrouwelijke rechte, 4+PE K-gecodeerde M12-connectoren, wat het een veelzijdige oplossing maakt voor het splitsen van voedingssignalen. Ontworpen met duurzaamheid in gedachten, heeft het een gegoten TPU-behuizing en vergulde contacten voor een betrouwbare en stabiele verbinding. Met een indrukwekkende nominale spanning van 630 VAC en een nominale stroom van 12 A, is deze splitter geschikt voor hoge vermogensvereisten. Het biedt uitstekende bescherming met IP65-, IP67- en IP68-classificaties en kan bedrijfstemperaturen van -30°C tot +90°C weerstaan, waardoor het ideaal is voor verschillende industriële omgevingen. De T-splitter voldoet aan de IEC 61076-2-111-normen en is RoHS-conform, wat zorgt voor topprestaties en veiligheid.
Downloads
Specificaties
| UL-bestand: | E497237 |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 3: | IP65, IP67, IP68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 2: | IP65, IP67, IP68 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67, IP68 |
| Productsubfamilie, zijde 4: | M12 Power |
| Productsubfamilie, zijde 3: | M12 Power |
| Productsubfamilie, zijde 2: | M12 Power |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 935065001 |
| O-ringmateriaal: | FPM/FKM |
| Aantal pinnen, zijde 3: | 4+PE |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4+PE |
| Aantal pinnen: | 4+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 4: | IP65, IP67, IP68 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| UL-keurmerk: | cULus |
| Type contact / Geslacht, zijde 3: | female, M12 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female, M12 |
| Type contact / Geslacht: | male, M12 |
| Technische tekeningen: | T_Splitter_K__und_L_Kodierung |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning, zijde 3: | 630 VAC |
| Nominale spanning (UL), zijde 3: | 500 VAC |
| Nominale spanning (UL): | 500 VAC |
| Nominale spanning: | 630 VAC |
| Nominale stroom*, zijde 4: | 12 A |
| Nominale stroom*, zijde 3: | 12 A |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | black |
| Contact basismateriaal, zijde 3: | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Molded Splitter |
| Connectorontwerp: | T shape |
| Codering, zijde 3: | K |
| Codering, zijde 2: | K |
| Codering: | K |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 3: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -30°C to +90°C, notice derating |
| Kleur contacthouder: | black |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | black |
| Koppelcycli: | < gt/ > 100 |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power T-splitter: male, straight, 4+PE, K-coded, M12, female, straight, 4+PE, K-coded, M12, female, straight, 4+PE, K-coded |
| Artikelomschrijving: | MPS-TU-RST 5K-2RKT 5K |
| Isolatieweerstand: | ≥10^8 Ohm |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Klantspecifiek product: | |
| Contactcoating, zijde 3: | Cu/Au |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 3: | PA |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | PA |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA |
| Kleur contacthouder, zijde 3: | black |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30°C to +90°C |
| Uniek Nr.: | aut935065001 |