M12 Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSWT 5L-1002/5 M SW
Fabrikantnummer:
934852115
EAN:
04001088159211
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power Single-Ended Cordset is de ideale oplossing voor diverse stroomoverdrachtsbehoeften. Deze hoogwaardige cordset heeft een mannelijke, gehoekte uitvoering met een 5-polige (4+FE), L-gecodeerde configuratie, wat zorgt voor veilige en betrouwbare verbindingen. De robuuste zwarte behuizing is ontworpen voor duurzaamheid en kan spanningswaarden van 50 V AC/60 V DC en stromen tot 16 A aan. De constructie van de kabel omvat een TPE gele kabel met een draaddikte van 1,50 mm², wat uitstekende prestaties en langdurigheid garandeert.
Een van de belangrijkste voordelen van deze cordset is zijn veelzijdigheid en compatibiliteit met verschillende industriële stroomtoepassingen. Het gehoekte ontwerp vergemakkelijkt de installatie in ruimtelijk beperkte omgevingen, en de stevige materialen die zijn gebruikt, waaronder CuNi-contactbasis en Cu/Au-plating, verbeteren de levensduur en prestaties. De IP65-, IP67- en IP69K-classificaties garanderen bescherming tegen stof, water en hogedrukreiniging, waardoor hij geschikt is voor zware industriële omstandigheden.
De M12 Power Single-Ended Cordset is bijzonder nuttig in automatisering, productie en stroomdistributie. Hij kan een breed scala aan omgevingstemperaturen weerstaan, van -40°C tot +125°C, wat betrouwbare werking in verschillende omgevingen garandeert. Of het nu gaat om vaste installatie of flexibel gebruik, deze cordset biedt optimale prestaties en veiligheid.
Een van de belangrijkste voordelen van deze cordset is zijn veelzijdigheid en compatibiliteit met verschillende industriële stroomtoepassingen. Het gehoekte ontwerp vergemakkelijkt de installatie in ruimtelijk beperkte omgevingen, en de stevige materialen die zijn gebruikt, waaronder CuNi-contactbasis en Cu/Au-plating, verbeteren de levensduur en prestaties. De IP65-, IP67- en IP69K-classificaties garanderen bescherming tegen stof, water en hogedrukreiniging, waardoor hij geschikt is voor zware industriële omstandigheden.
De M12 Power Single-Ended Cordset is bijzonder nuttig in automatisering, productie en stroomdistributie. Hij kan een breed scala aan omgevingstemperaturen weerstaan, van -40°C tot +125°C, wat betrouwbare werking in verschillende omgevingen garandeert. Of het nu gaat om vaste installatie of flexibel gebruik, deze cordset biedt optimale prestaties en veiligheid.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 10 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | - |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | Oil Res II |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | UL/CSA, NEC (UL) TC_ER, WTTC or AWM Style 20328 (900 V 105 °C) |
| UL-bestand: | E497237 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| VDE-keurmerk: | |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur FE, zijde 1: | pink |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Nominale spanning (UL): | 63 V |
| Nominale spanning: | 63 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 1002 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | L |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | Ø 9.4 mm ± 0.2 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Male, angled, 5-pin(4+FE), L-coded, black body, 50 V AC/60 V DC, 16 A; TPE yellow cable, 1.50 mm² |
| Halogeenvrij: | - |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RSWT 5L-1002/5 M SW |
| Isolatieweerstand kabel: | min. 500 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.55 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL1685 FT4/IEEE 1202 Vertical Tray Flame Test, FT4 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Buigcycli: | ˃ 1 Mio |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (60-65) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Uniek Nr.: | aut934852115 |