M12 Power Single-Ended Cordset
€ 104,86
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSWT 4S-733/15 M
Fabrikantnummer:
934852008
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
8
Productinformatie
De M12 Power Single-Ended Cordset is een zeer betrouwbare connectoroplossing ontworpen voor industriële en automatiseringstoepassingen. Deze mannelijke, haakse cordset heeft een 4-pins (3+PE) configuratie met S-codering, wat superieure connectiviteit biedt met een hoge nominale spanning van 600 V AC/DC en een stroomsterkte van 16 A. Gevat in een blauw TPE gegoten behuizing met een zwarte PVC-kabel van 1,50 mm², garandeert deze cordset duurzaamheid en robuuste prestaties in verschillende operationele omgevingen.
De belangrijkste voordelen van de M12 Power Single-Ended Cordset zijn onder andere de hoge stroom- en spanningswaarden, de uitstekende beschermingsgraad van IP65 en IP67, en het vermogen om extreme temperaturen van -40°C tot +125°C te weerstaan. De connector is ontworpen met Cu/Au contactplating en PBT GF contactdrager materiaal voor verbeterde elektrische prestaties en mechanische sterkte. De kabel is flexibel, vlamwerend en voldoet aan meerdere industriële normen, wat veiligheid en betrouwbaarheid garandeert.
Deze cordset is ideaal voor vermogensdistributie in industriële omgevingen, automatiseringssystemen, en elke toepassing die betrouwbare stroomverbindingen vereist. Het haakse ontwerp vergemakkelijkt de installatie in krappe ruimtes en de veilige bevestigingsschroef zorgt voor stabiele en langdurige verbindingen.
De belangrijkste voordelen van de M12 Power Single-Ended Cordset zijn onder andere de hoge stroom- en spanningswaarden, de uitstekende beschermingsgraad van IP65 en IP67, en het vermogen om extreme temperaturen van -40°C tot +125°C te weerstaan. De connector is ontworpen met Cu/Au contactplating en PBT GF contactdrager materiaal voor verbeterde elektrische prestaties en mechanische sterkte. De kabel is flexibel, vlamwerend en voldoet aan meerdere industriële normen, wat veiligheid en betrouwbaarheid garandeert.
Deze cordset is ideaal voor vermogensdistributie in industriële omgevingen, automatiseringssystemen, en elke toepassing die betrouwbare stroomverbindingen vereist. Het haakse ontwerp vergemakkelijkt de installatie in krappe ruimtes en de veilige bevestigingsschroef zorgt voor stabiele en langdurige verbindingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Artikelnummer (#1): | 934852008 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | blue |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2587 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale spanning: | 630 V |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 733 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Codering: | S |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | ø 8.3 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Male, angled, 4-pin(3+PE), S-coded, blue body, 600 V AC/DC, 16 A; PVC black cable, 1.50 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RSWT 4S-733/15 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.65 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Uniek Nr.: | aut934852008 |