M12 Power Single-Ended Cordset
€ 77,89
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSTS 4S-700/5 M
Fabrikantnummer:
934851040
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Power Single-Ended Cordset is een zeer betrouwbare en efficiënte verbindingsoplossing ontworpen voor diverse industriële toepassingen. Met een mannelijke, rechte M12-connector met 4 pinnen (3+PE) is deze cordset S-gecodeerd en afgeschermd om stabiele en veilige verbindingen te garanderen. De blauwe behuizing van de connector is visueel onderscheidend en gemaakt van duurzame materialen, wat zorgt voor een robuuste constructie die geschikt is voor veeleisende omgevingen. Met een spanningswaarde van 600V AC/DC en een stroomwaarde van 16A, kan deze cordset effectief hoge vermogensbelastingen aan. De meegeleverde PUR zwarte kabel, met een doorsnede van 1,50 mm², zorgt voor flexibiliteit en weerstand tegen slijtage, waardoor het ideaal is voor verschillende installaties.
De belangrijkste voordelen van deze cordset zijn onder meer de hoge stroom- en spanningcapaciteit, betrouwbare afscherming voor signaalintegriteit en duurzame constructie die bestand is tegen zware omstandigheden. De blauwe behuizing van de connector en het afgeschermde ontwerp zorgen voor gemakkelijke identificatie en extra bescherming tegen elektrische interferentie. Bovendien voldoet de cordset aan belangrijke veiligheidsnormen, wat zorgt voor een veilige en zekere werking in diverse industriële omgevingen.
Deze cordset is bijzonder geschikt voor toepassingen in industriële automatisering, machines en apparatuur, waar hoge vermogens en betrouwbare verbindingen essentieel zijn. De robuuste constructie en flexibele kabel maken het geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties, waardoor het een veelzijdige oplossing biedt voor energieverbindingen.
De belangrijkste voordelen van deze cordset zijn onder meer de hoge stroom- en spanningcapaciteit, betrouwbare afscherming voor signaalintegriteit en duurzame constructie die bestand is tegen zware omstandigheden. De blauwe behuizing van de connector en het afgeschermde ontwerp zorgen voor gemakkelijke identificatie en extra bescherming tegen elektrische interferentie. Bovendien voldoet de cordset aan belangrijke veiligheidsnormen, wat zorgt voor een veilige en zekere werking in diverse industriële omgevingen.
Deze cordset is bijzonder geschikt voor toepassingen in industriële automatisering, machines en apparatuur, waar hoge vermogens en betrouwbare verbindingen essentieel zijn. De robuuste constructie en flexibele kabel maken het geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties, waardoor het een veelzijdige oplossing biedt voor energieverbindingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Artikelnummer (#1): | 934851040 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | blue |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | tinned copper braided screen |
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | HD 22.10 Appendix A, DIN EN 60811-404 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, plating: Ni |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20939 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale spanning: | 630 V |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 700 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | S |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -30 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie, kortdurend 100u): | -40 °C to +125 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -20 °C to +60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | ø 9.4±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 4-pin(3+PE), S-coded, shielded, blue body, 600 V AC/DC, 16 A; PUR black cable, 1.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN VDE 0472 T.815 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RSTS 4S-700/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.35 mm |
| Binnenmantel: | TPE-O |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Buigcycli: | ˃ 10 M |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Uniek Nr.: | aut934851040 |