M12 Power Single-Ended Cordset
€ 56,21
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 5L-949/2 M
Fabrikantnummer:
934851075
EAN:
04001088095465
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor hoogbetrouwbare stroomaansluitingen in industriële toepassingen. Het beschikt over een rechte mannelijke connector met 5 pinnen (4+FE) en is L-gecodeerd, met een duurzame blauwe behuizing die bestand is tegen zware omstandigheden. De cordset werkt op 50 V AC/60 V DC en ondersteunt een stroom tot 16 A, waardoor hij geschikt is voor stroomintensieve toepassingen. De grijze kabel is gemaakt van PUR met een geleidergrootte van 1,50 mm², wat zorgt voor robuuste connectiviteit en duurzaamheid in veeleisende omgevingen.
Voordelen van dit product zijn onder andere de hoge stroomsterkte, bestendigheid tegen zware omgevingen en naleving van verschillende veiligheids- en milieunormen zoals IP65, IP67 en IP69K classificaties. De hoogwaardige materialen, waaronder een Cu/Au geplatteerde contactbasis en een TPE gevormde behuizing, zorgen voor een lange levensduur en prestaties.
Toepassingen van de M12 Power Single-Ended Cordset omvatten machines en fabrieksautomatisering, waar betrouwbare stroomoverdracht en bestendigheid tegen omgevingsstress cruciaal zijn. Hij is ook geschikt voor systemen die vaak moeten worden aangesloten en losgekoppeld, met ondersteuning van maximaal 100 aansluitcycli.
Voordelen van dit product zijn onder andere de hoge stroomsterkte, bestendigheid tegen zware omgevingen en naleving van verschillende veiligheids- en milieunormen zoals IP65, IP67 en IP69K classificaties. De hoogwaardige materialen, waaronder een Cu/Au geplatteerde contactbasis en een TPE gevormde behuizing, zorgen voor een lange levensduur en prestaties.
Toepassingen van de M12 Power Single-Ended Cordset omvatten machines en fabrieksautomatisering, waar betrouwbare stroomoverdracht en bestendigheid tegen omgevingsstress cruciaal zijn. Hij is ook geschikt voor systemen die vaak moeten worden aangesloten en losgekoppeld, met ondersteuning van maximaal 100 aansluitcycli.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 934851075 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | blue |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC / 60 V DC |
| Oliebestendigheid: | HD 22.10 Appendix A, DIN EN 60811-404 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5(4+FE) |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20939 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| VDE-keurmerk: | VDE 61984 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur FE, zijde 1: | pink |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning (UL): | 63 V |
| Nominale spanning: | 63 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 949 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | L |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | grey (RAL 7032) |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -30 °C to +90 °C (UL AWM 80°C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C (UL AWM 80°C) |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie, kortdurend 100u): | -40 °C to +125 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -20 °C to +60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | ø 8.0 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 5-pin(4+FE), L-coded, blue body, 50 V AC/60 V DC, 16 A; PUR grey cable, 1.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN VDE 0472 T.815 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RST 5L-949/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Buigcycli: | ˃ 10 M |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Uniek Nr.: | aut934851075 |