M12 Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 5L-1002/2 M SW
Fabrikantnummer:
934851124
EAN:
04001088159389
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power Single-Ended Cordset valt op door zijn haakse, vrouwelijke connectorontwerp, bestaande uit 5 pinnen (4+FE) en L-gecodeerde configuratie. In staat om 50 V AC/60 V DC en een nominale stroom van 16 A aan te kunnen, beschikt deze cordset over een robuust zwart lichaam en een 1,50 mm² gele TPE-kabel. Het biedt een hoge mate van bescherming, voldoet aan de IP65-, IP67- en IP69K-normen en zorgt voor betrouwbare prestaties in zware omgevingsomstandigheden. Het contactmateriaal is koper-nikkel (CuNi) met goudcoating, wat uitstekende geleidbaarheid en corrosieweerstand biedt.
De belangrijkste voordelen van deze cordset zijn hoge elektrische prestaties, superieure duurzaamheid en betrouwbare connectiviteit in verschillende industriële omgevingen. De TPE-kabelmantel zorgt voor flexibiliteit en veerkracht en kan opereren binnen een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C, waardoor het geschikt is voor veeleisende toepassingen.
Ideaal voor gebruik in automatisering, machines en stroomverdelingssystemen, is de M12 Power Single-Ended Cordset ontworpen om de efficiëntie en betrouwbaarheid van stroomoverdracht te verbeteren. Het is verkrijgbaar in verschillende kabellengtes om aan uiteenlopende installatiewensen te voldoen, wat veelzijdigheid en eenvoudige integratie in diverse systemen biedt.
De belangrijkste voordelen van deze cordset zijn hoge elektrische prestaties, superieure duurzaamheid en betrouwbare connectiviteit in verschillende industriële omgevingen. De TPE-kabelmantel zorgt voor flexibiliteit en veerkracht en kan opereren binnen een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C, waardoor het geschikt is voor veeleisende toepassingen.
Ideaal voor gebruik in automatisering, machines en stroomverdelingssystemen, is de M12 Power Single-Ended Cordset ontworpen om de efficiëntie en betrouwbaarheid van stroomoverdracht te verbeteren. Het is verkrijgbaar in verschillende kabellengtes om aan uiteenlopende installatiewensen te voldoen, wat veelzijdigheid en eenvoudige integratie in diverse systemen biedt.
Downloads
Specificaties
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 10 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | - |
| Oliebestendigheid: | Oil Res II |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | UL/CSA, NEC (UL) TC_ER, WTTC or AWM Style 20328 (900 V 105 °C) |
| UL-bestand: | E497237 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| VDE-keurmerk: | |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Nominale spanning (UL): | 63 V |
| Nominale spanning: | 63 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 1002 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | L |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | Ø 9.4 mm ± 0.2 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 5-pin(4+FE), L-coded, black body, 50 V AC/60 V DC, 16 A; TPE yellow cable, 1.50 mm² |
| Halogeenvrij: | - |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RST 5L-1002/2 M SW |
| Isolatieweerstand kabel: | min. 500 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.55 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL1685 FT4/IEEE 1202 Vertical Tray Flame Test, FT4 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Buigcycli: | ˃ 1 Mio |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (60-65) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Uniek Nr.: | aut934851124 |