M12 Power Single-Ended Cordset
€ 91,24
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RST 4S-703/10 M SW
Fabrikantnummer:
934851303
EAN:
04001088069657
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power Single-Ended Cordset is een hoogwaardige connector, ideaal voor stroomtoepassingen die een robuuste en betrouwbare verbinding vereisen. Deze cordset heeft een mannelijke, rechte 4-pin (3+PE) S-gecodeerde uitvoering en kan 600 V AC/DC en 16 A aan. Het product is geconstrueerd met een zwarte PUR-kabel van 1,50 mm², wat duurzaamheid en flexibiliteit in verschillende omgevingen garandeert. De connector heeft een 4-pins configuratie met drie zwarte kabels en een groen-gele PE-kabel, wat de bruikbaarheid in verschillende opstellingen verhoogt.
Belangrijke voordelen van de M12 Power Single-Ended Cordset zijn onder andere hoge spannings- en stroomwaarden, robuust en weerbestendig ontwerp met IP65, IP67 en IP69K beschermingsniveaus, en een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C voor gebruik. Met een hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een lage contactweerstand van ≤ 10 mOhm, zorgt het voor een efficiënte en betrouwbare elektrische prestatie.
Deze cordset is ideaal voor industriële toepassingen, machines en buitentoepassingen waar betrouwbare stroomverbindingen cruciaal zijn. Het kan worden gebruikt in omgevingen die hoge weerstand tegen zware omstandigheden en een lange levensduur met meer dan 100 koppelcycli vereisen.
Belangrijke voordelen van de M12 Power Single-Ended Cordset zijn onder andere hoge spannings- en stroomwaarden, robuust en weerbestendig ontwerp met IP65, IP67 en IP69K beschermingsniveaus, en een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C voor gebruik. Met een hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een lage contactweerstand van ≤ 10 mOhm, zorgt het voor een efficiënte en betrouwbare elektrische prestatie.
Deze cordset is ideaal voor industriële toepassingen, machines en buitentoepassingen waar betrouwbare stroomverbindingen cruciaal zijn. Het kan worden gebruikt in omgevingen die hoge weerstand tegen zware omstandigheden en een lange levensduur met meer dan 100 koppelcycli vereisen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Artikelnummer (#1): | 934851303 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | HD 22.10 Appendix A, DIN EN 60811-404 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20939 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale spanning: | 630 V |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 703 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | S |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -30 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie, kortdurend 100u): | -40 °C to +125 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -20 °C to +60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | ø 7.4 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 4-pin(3+PE), S-coded, black body, 600 V AC/DC, 16 A; PUR black cable, 1.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN VDE 0472 T.815 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RST 4S-703/10 M SW |
| Isolatieweerstand kabel: | min 500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Buigcycli: | ˃ 10 M |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Uniek Nr.: | aut934851303 |