M12 Power Single-Ended Cordset
€ 105,50
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 5K-736/15 M SW
Fabrikantnummer:
934850328
EAN:
04001088070851
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Power Single-Ended Cordset is een hoogwaardige vrouwelijke, hoekige connector met 5 pinnen (4+PE), K-gecodeerd, ontworpen voor betrouwbare stroomaansluitingen in veeleisende omgevingen. Deze cordset ondersteunt werkspanningen tot 600 V AC/DC en een nominale stroom van 10 A, wat zorgt voor een robuuste en efficiënte stroomoverdracht. De constructie omvat een duurzame zwarte PVC-kabel van 0.75 mm² doorsnede, die uitstekende elektrische prestaties en duurzaamheid biedt, zelfs in zware omstandigheden. De cordset heeft een IP65, IP67 beschermingsgraad, waardoor hij geschikt is voor gebruik in omgevingen die een hoge mate van bescherming tegen stof en water vereisen. Deze connector is ontworpen volgens de IEC 61076-2-111-norm en is RoHS-conform, wat betekent dat hij voldoet aan moderne milieuregelgeving en veiligheidsvereisten.
De cordset profiteert van een compact en goed ontworpen ontwerp, dat bestand is tegen een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C (operationeel). Hij is uitgerust met een veilige moer en heeft een hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een contactweerstand van minder dan 10 mOhm. Het contactbasismateriaal is CuNi en de contactbekleding is Cu/Au, wat zorgt voor betrouwbare geleiding en uitstekende corrosiebestendigheid. Het gegoten lichaam van de connector is gemaakt van TPE en voldoet aan de UL 94 HB brandbaarheidsklasse, wat zowel veiligheid als langdurige betrouwbaarheid garandeert.
Deze cordset is ideaal voor verschillende industriële toepassingen waar veilige en efficiënte stroomaansluitingen cruciaal zijn, waaronder fabrieksautomatisering, machines en procesregelsystemen. De beschikbare kabellengtes bieden ook flexibiliteit voor uiteenlopende installatievereisten, waardoor hij veelzijdig en aanpasbaar is voor verschillende industriële omgevingen.
De cordset profiteert van een compact en goed ontworpen ontwerp, dat bestand is tegen een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C (operationeel). Hij is uitgerust met een veilige moer en heeft een hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een contactweerstand van minder dan 10 mOhm. Het contactbasismateriaal is CuNi en de contactbekleding is Cu/Au, wat zorgt voor betrouwbare geleiding en uitstekende corrosiebestendigheid. Het gegoten lichaam van de connector is gemaakt van TPE en voldoet aan de UL 94 HB brandbaarheidsklasse, wat zowel veiligheid als langdurige betrouwbaarheid garandeert.
Deze cordset is ideaal voor verschillende industriële toepassingen waar veilige en efficiënte stroomaansluitingen cruciaal zijn, waaronder fabrieksautomatisering, machines en procesregelsystemen. De beschikbare kabellengtes bieden ook flexibiliteit voor uiteenlopende installatievereisten, waardoor hij veelzijdig en aanpasbaar is voor verschillende industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black 4 |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Artikelnummer (#1): | 934850328 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 630 V |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | blue |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 736 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Codering: | K |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | ø 6.7 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 5-pin(4+PE), K-coded, black body, 600 V AC/DC, 10 A; PVC black cable, 0.75 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RKWT 5K-736/15 M SW |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.85 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Uniek Nr.: | aut934850328 |