M12 Power Single-Ended Cordset
€ 91,24
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKWT 4S-703/10 M
Fabrikantnummer:
934850003
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Power Single-Ended Cordset is een robuuste en betrouwbare verbindingsoplossing ontworpen voor toepassingen met hoge stroom. Deze single-ended cordset heeft een vrouwelijke, haakse connector met 4 pinnen (3+PE) en is S-gecodeerd voor stroomtoepassingen. De blauwe behuizing wordt aangevuld met een PUR zwarte kabel van 1.50 mm². Het is geschikt voor spanning tot 600 V AC/DC en 16 A, wat zorgt voor hoge prestaties in veeleisende omgevingen. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals CuNi voor de contactbasis en TPE voor de vormgegeven behuizing, belooft het duurzaamheid en weerstand tegen omgevingsfactoren. Het is ook RoHS-compliant en zeer bestand tegen oliën, waardoor het veilig en milieuvriendelijk is.
De voordelen van het gebruik van deze M12 Power Single-Ended Cordset omvatten hoge elektrische en mechanische stabiliteit, weerstand tegen extreme temperaturen variërend van -40 °C tot +125 °C, en robuuste bescherming met een IP-classificatie van IP65, IP67 en IP69K. Dit zorgt ervoor dat de cordset functioneel blijft in verschillende uitdagende omstandigheden. Bovendien biedt de brandbaarheidsklasse UL 94HB extra veiligheid.
Toepassingen voor dit product zijn divers, met name in industriële automatisering, machines en robots waar betrouwbare hoogvermogenconnectiviteit vereist is. Het haakse ontwerp vergemakkelijkt het gebruik in kleine ruimtes, waardoor de installatie flexibiliteit verbetert.
De voordelen van het gebruik van deze M12 Power Single-Ended Cordset omvatten hoge elektrische en mechanische stabiliteit, weerstand tegen extreme temperaturen variërend van -40 °C tot +125 °C, en robuuste bescherming met een IP-classificatie van IP65, IP67 en IP69K. Dit zorgt ervoor dat de cordset functioneel blijft in verschillende uitdagende omstandigheden. Bovendien biedt de brandbaarheidsklasse UL 94HB extra veiligheid.
Toepassingen voor dit product zijn divers, met name in industriële automatisering, machines en robots waar betrouwbare hoogvermogenconnectiviteit vereist is. Het haakse ontwerp vergemakkelijkt het gebruik in kleine ruimtes, waardoor de installatie flexibiliteit verbetert.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut934850003 |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Artikelnummer (#1): | 934850003 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | blue |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | HD 22.10 Appendix A, DIN EN 60811-404 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20939 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale spanning: | 630 V |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 703 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | S |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -30 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie, kortdurend 100u): | -40 °C to +125 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -20 °C to +60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | ø 7.4 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin(3+PE), S-coded, blue body, 600 V AC/DC, 16 A; PUR black cable, 1.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN VDE 0472 T.815 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RKWT 4S-703/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Buigcycli: | ˃ 10 M |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |