M12 Power Single-Ended Cordset
€ 309,57
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKTS 5K-921/25 M
Fabrikantnummer:
17150
EAN:
04001088088252
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De M12 Power Single-Ended Cordset is een veelzijdige en hoogpresterende connector, ontworpen voor robuuste industriële toepassingen. Met een vrouwelijk, recht ontwerp met 5 pinnen (4+PE), is het K-gecodeerd en afgeschermd, wat betrouwbare elektrische verbindingen garandeert. De blauwe behuizing en zwarte PUR-kabel van 2,50 mm² bieden duurzaamheid en weerstand tegen zware omgevingen, met een werkspanning van 600 V AC/DC en een nominale stroom van 16 A.
Deze cordset biedt geavanceerde afschermingscapaciteiten en een hoge mate van bescherming tegen stof en water (IP65, IP67, IP69K), waardoor het ideaal is voor veeleisende toepassingen. De materialen bieden uitstekende weerstand tegen olie en andere omgevingsfactoren. Het ondersteunt een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C.
De M12 Power Single-Ended Cordset is perfect voor gebruik in geautomatiseerde systemen, stroomdistributienetwerken en andere complexe elektrische setups waar betrouwbare stroomoverdracht cruciaal is. Beschikbaar in verschillende lengtes om aan uw specifieke vereisten te voldoen en een naadloze integratie in uw bestaande systemen te garanderen.
Deze cordset biedt geavanceerde afschermingscapaciteiten en een hoge mate van bescherming tegen stof en water (IP65, IP67, IP69K), waardoor het ideaal is voor veeleisende toepassingen. De materialen bieden uitstekende weerstand tegen olie en andere omgevingsfactoren. Het ondersteunt een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C.
De M12 Power Single-Ended Cordset is perfect voor gebruik in geautomatiseerde systemen, stroomdistributienetwerken en andere complexe elektrische setups waar betrouwbare stroomoverdracht cruciaal is. Beschikbaar in verschillende lengtes om aan uw specifieke vereisten te voldoen en een naadloze integratie in uw bestaande systemen te garanderen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black 4 |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Artikelnummer (#1): | 17150 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | blue |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | tinned copper braided screen |
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | HD 22.10 Appendix A, DIN EN 60811-404 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, plating: Ni |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20939 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale spanning: | 630 V |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | blue |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 921 |
| Kabellengte: | 25 m |
| Codering: | K |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 2.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -30 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie, kortdurend 100u): | -40 °C to +125 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -20 °C to +60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | ø 12.3 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin(4+PE), K-coded, shielded, blue body, 600 V AC/DC, 16 A; PUR black cable, 2.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN VDE 0472 T. 815 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RKTS 5K-921/25 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.9 mm |
| Binnenmantel: | TPE-O |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Buigcycli: | ˃ 10 M |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (60-65) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Uniek Nr.: | aut17150 |