M12 Power Single-Ended Cordset
€ 64,87
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKTS 5K-916/2 M
Fabrikantnummer:
934849059
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Power Single-Ended Cordset is een uiterst robuuste en betrouwbare verbindingsoplossing, ontworpen voor diverse industriële toepassingen. Deze vrouwelijke, rechte, 5-polige (4+PE) K-gecodeerde cordset wordt geleverd met een afgeschermde constructie en een blauwe behuizing, wat zorgt voor zowel functionaliteit als veiligheid. Met een bedrijfsvoltage van 600 V AC/DC en een stroomsterkte van 16 A is het ideaal voor hoogvermogen transmissiebehoeften. De cordset beschikt ook over een hoogwaardige PVC zwarte kabel met een geleiderdikte van 1,50 mm², wat een lange levensduur garandeert in veeleisende omgevingen.
Voordelen van de M12 Power Single-Ended Cordset zijn onder andere superieure afscherming voor interferentiebescherming, een betrouwbare K-gecodeerde verbinding voor een veilige en stabiele prestatie, en een hoge stroomcapaciteit voor veeleisende toepassingen. De blauwe behuizing helpt bij gemakkelijke identificatie en het rechte connectorontwerp faciliteert naadloze integratie met verschillende apparaten en apparatuur.
Deze cordset is perfect voor gebruik in automatiseringssystemen, plant engineering en andere industriële omgevingen waar betrouwbare stroomverbindingen cruciaal zijn. Het is ontworpen om te voldoen aan IEC 61076-2-111 standaarden en biedt een IP65/IP67 beschermingsklasse, wat zorgt voor uitstekende weerstand tegen stof en water. Verkrijgbaar in verschillende kabellengtes, kan dit product op maat worden gemaakt om aan specifieke installatievereisten te voldoen.
Voordelen van de M12 Power Single-Ended Cordset zijn onder andere superieure afscherming voor interferentiebescherming, een betrouwbare K-gecodeerde verbinding voor een veilige en stabiele prestatie, en een hoge stroomcapaciteit voor veeleisende toepassingen. De blauwe behuizing helpt bij gemakkelijke identificatie en het rechte connectorontwerp faciliteert naadloze integratie met verschillende apparaten en apparatuur.
Deze cordset is perfect voor gebruik in automatiseringssystemen, plant engineering en andere industriële omgevingen waar betrouwbare stroomverbindingen cruciaal zijn. Het is ontworpen om te voldoen aan IEC 61076-2-111 standaarden en biedt een IP65/IP67 beschermingsklasse, wat zorgt voor uitstekende weerstand tegen stof en water. Verkrijgbaar in verschillende kabellengtes, kan dit product op maat worden gemaakt om aan specifieke installatievereisten te voldoen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black 4 |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Artikelnummer (#1): | 934849059 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | blue |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | tinned copper braided screen |
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, plating: Ni |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21179 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale spanning: | 630 V |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | blue |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 916 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | K |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -15 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | 0 °C to +60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | ø 10.2 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin(4+PE), K-coded, shielded, blue body, 600 V AC/DC, 16 A; PVC black cable, 1.50 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RKTS 5K-916/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.35 mm |
| Binnenmantel: | PVC |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Uniek Nr.: | aut934849059 |