M12 Power Single-Ended Cordset
€ 98,54
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKTS 4S-915/10 M
Fabrikantnummer:
934849045
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Power Single-Ended Cordset is een zeer betrouwbare connector met een vrouwelijke, rechte, 4-polige (3+PE) configuratie en S-codering voor precieze en veilige verbindingen. Deze cordset is afgeschermd en heeft een opvallende blauwe behuizing, geschikt voor 600 V AC/DC en 16 A, waardoor deze geschikt is voor veeleisende elektrische toepassingen. De connector is ontworpen voor een bedrijfsomgeving van -40 °C tot +125 °C, wat duurzaamheid in extreme omstandigheden garandeert. De bijgevoegde zwarte PVC-kabel heeft een geleiderdoorsnede van 1,50 mm², wat zorgt voor een robuuste prestatie met een minimale contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een isolatieweerstand van > 10^9 Ohm.
Een van de belangrijkste voordelen van deze cordset is de hoge beschermingsgraad, met een IP65/IP67-classificatie, wat zorgt voor weerstand tegen stof en water, waardoor hij ideaal is voor industriële en buitenomgevingen. Bovendien voldoet de cordset aan IEC 61076-2-111 normen en heeft hij een nominale impulsspanning van 6,0 kV, wat veiligheid en betrouwbaarheid garandeert.
Deze M12 Power Single-Ended Cordset is perfect voor verschillende elektrische en automatiseringstoepassingen, waaronder fabrieksautomatisering, machines en stroomverdeling. De combinatie van hoge stroomcapaciteit en robuuste afscherming zorgt voor interferentievrije stroomlevering, waardoor het een uitstekende keuze is voor veeleisende industriële toepassingen.
Een van de belangrijkste voordelen van deze cordset is de hoge beschermingsgraad, met een IP65/IP67-classificatie, wat zorgt voor weerstand tegen stof en water, waardoor hij ideaal is voor industriële en buitenomgevingen. Bovendien voldoet de cordset aan IEC 61076-2-111 normen en heeft hij een nominale impulsspanning van 6,0 kV, wat veiligheid en betrouwbaarheid garandeert.
Deze M12 Power Single-Ended Cordset is perfect voor verschillende elektrische en automatiseringstoepassingen, waaronder fabrieksautomatisering, machines en stroomverdeling. De combinatie van hoge stroomcapaciteit en robuuste afscherming zorgt voor interferentievrije stroomlevering, waardoor het een uitstekende keuze is voor veeleisende industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Positie kabeltoevoer boxzijdig: | Recht |
|---|---|
| Kabellengte: | 10 m |
| Materiaal kabelmantel: | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij: | Nee |
| Kleur kabelmantel: | Blauw |
| Met LED indicatie: | Nee |
| Afgeschermd: | Ja |
| Kabeltype: | Meeraderig |
| Nom. (meet)stroom In: | 16 A |
| Nom. (meet)spanning: | 600 V |
| Uniek Nr.: | aut934849045 |
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Artikelnummer (#1): | 934849045 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | blue |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | tinned copper braided screen |
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afschermingsmateriaal: | CuZn, plating: Ni |
| Afscherming: | Shielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21179 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale spanning: | 630 V |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 915 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | S |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -15 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | 0 °C to +60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | ø 9.4 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin(3+PE), S-coded, shielded, blue body, 600 V AC/DC, 16 A; PVC black cable, 1.50 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RKTS 4S-915/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.35 mm |
| Binnenmantel: | PVC |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Buigcycli: | ˃ 1 M |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |