M12 Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 5L-1001/10 M
Fabrikantnummer:
934849162
EAN:
04001088159969
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power Single-Ended Cordset is ontworpen om robuuste stroomverbindingsoplossingen te bieden met een vrouwelijke, rechte, 5-pins (4+FE), L-gecodeerde connector. Het blauwe lichaam ondersteunt een elektrisch vermogen van 50 V AC/60 V DC en een stroomcapaciteit van 16 A. De cordset bevat een hoogwaardige TPE zwarte kabel met een geleiderdiameter van 1,50 mm², wat betrouwbaarheid en duurzaamheid in verschillende bedrijfsomstandigheden van -40 °C tot +125 °C garandeert. Het product voldoet ook aan de beschermingsgraden IP65, IP67 en IP69K, waardoor het geschikt is voor ruwe omgevingen.
Een van de belangrijkste voordelen van deze cordset is de veilige en efficiënte stroomoverdracht, die wordt toegeschreven aan de uitstekende contactweerstand van ≤ 10 mOhm en isolatieweerstand van ˃10^9 Ohm. Daarnaast zorgen de Cu/Au-geplateerde contacten en het gegoten lichaam voor hoge prestaties en een lange levensduur. De compatibiliteit met verschillende industriële toepassingen is verzekerd door de UL1685 FT4-vlamvertragendheid en NEC TC_ER-normen van de TPE-mantel, samen met de hoge weerstand tegen olie en omgevingsomstandigheden.
Ideaal voor toepassingen die betrouwbare stroomverbinding vereisen, zoals machines, automatiseringssystemen en andere industriële omgevingen. De M12 Power Single-Ended Cordset's diverse lengtevarianten van 1m tot 20m bieden flexibiliteit en gemak.
Een van de belangrijkste voordelen van deze cordset is de veilige en efficiënte stroomoverdracht, die wordt toegeschreven aan de uitstekende contactweerstand van ≤ 10 mOhm en isolatieweerstand van ˃10^9 Ohm. Daarnaast zorgen de Cu/Au-geplateerde contacten en het gegoten lichaam voor hoge prestaties en een lange levensduur. De compatibiliteit met verschillende industriële toepassingen is verzekerd door de UL1685 FT4-vlamvertragendheid en NEC TC_ER-normen van de TPE-mantel, samen met de hoge weerstand tegen olie en omgevingsomstandigheden.
Ideaal voor toepassingen die betrouwbare stroomverbinding vereisen, zoals machines, automatiseringssystemen en andere industriële omgevingen. De M12 Power Single-Ended Cordset's diverse lengtevarianten van 1m tot 20m bieden flexibiliteit en gemak.
Downloads
Specificaties
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | blue |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 10 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | - |
| Oliebestendigheid: | Oil Res II |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | UL/CSA, NEC (UL) TC_ER, WTTC or AWM Style 20328 (900 V 105 °C) |
| UL-bestand: | E497237 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| VDE-keurmerk: | |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Nominale spanning (UL): | 63 V |
| Nominale spanning: | 63 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | grey |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 1001 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | L |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | - |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | Ø 9.4 mm ± 0.2 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin(4+FE), L-coded, blue body, 50 V AC/60 V DC, 16 A; TPE black cable, 1.50 mm² |
| Halogeenvrij: | - |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RKT 5L-1001/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min. 500 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.55 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | UL1685 FT4/IEEE 1202 Vertical Tray Flame Test, FT4 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Buigcycli: | ˃ 1 Mio |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (60-65) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Uniek Nr.: | aut934849162 |