M12 Power Single-Ended Cordset
€ 65,40
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 5K-736/5 M
Fabrikantnummer:
934849026
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Power Single-Ended Cordset is een zeer betrouwbare vrouwelijke, rechte connector die ontworpen is voor een breed scala aan industriële toepassingen. Met een 5-polige (4+PE), K-gecodeerde opzet zorgt deze cordset voor een robuuste verbinding met zijn blauwe behuizing die ontworpen is voor gemakkelijke identificatie en een stevige grip. Het werkt op 600 V AC/DC en kan stromen tot 10 A aan, waardoor het geschikt is voor veeleisende omgevingen. De zwarte PVC-kabel met een doorsnede van 0,75 mm² biedt duurzaamheid en flexibiliteit, essentieel voor zowel vaste als flexibele installaties.
Deze cordset biedt aanzienlijke voordelen, waaronder hoge nominale spanning en stroomverwerkingsmogelijkheden, wat zorgt voor stabiele en efficiënte stroomoverdracht. De uitstekende isolatieweerstand en contactweerstand dragen bij aan de levensduur en betrouwbaarheid. Ontworpen volgens IP65 en IP67 beschermingsklassen, biedt het superieure weerstand tegen stof en waterindringing bij correcte installatie.
Ideaal voor industriële automatisering, robotica en machinebouw, de M12 Power Single-Ended Cordset zorgt voor naadloze connectiviteit. De betrouwbare koppelmoerbevestiging en simpele ontwerp vergemakkelijken eenvoudige en veilige installaties, waardoor stilstandtijden en onderhoudsinspanningen worden geminimaliseerd. Controleer de positie van de O-ring vóór het aansluiten om de beschermingsgraad van binnendringen te behouden.
Deze cordset biedt aanzienlijke voordelen, waaronder hoge nominale spanning en stroomverwerkingsmogelijkheden, wat zorgt voor stabiele en efficiënte stroomoverdracht. De uitstekende isolatieweerstand en contactweerstand dragen bij aan de levensduur en betrouwbaarheid. Ontworpen volgens IP65 en IP67 beschermingsklassen, biedt het superieure weerstand tegen stof en waterindringing bij correcte installatie.
Ideaal voor industriële automatisering, robotica en machinebouw, de M12 Power Single-Ended Cordset zorgt voor naadloze connectiviteit. De betrouwbare koppelmoerbevestiging en simpele ontwerp vergemakkelijken eenvoudige en veilige installaties, waardoor stilstandtijden en onderhoudsinspanningen worden geminimaliseerd. Controleer de positie van de O-ring vóór het aansluiten om de beschermingsgraad van binnendringen te behouden.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black 4 |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Artikelnummer (#1): | 934849026 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | blue |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2587 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 630 V |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Kleur contacthouder: | blue |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 736 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | K |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | ø 6.7 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin(4+PE), K-coded, blue body, 600 V AC/DC, 10 A; PVC black cable, 0.75 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RKT 5K-736/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.85 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Uniek Nr.: | aut934849026 |