M12 Power Single-Ended Cordset
€ 60,71
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4S-703/5 M SW
Fabrikantnummer:
934849302
EAN:
04001088072558
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power Single-Ended Cordset is een essentiële stroomconnector met een vrouwelijke, rechte 4-pins (3+PE) configuratie en S-coding. Het ondersteunt bedrijfsvoltages tot 600 V AC/DC en heeft een nominale stroom van 16 A. Deze robuuste cordset beschikt over een zwarte PUR-kabel met een geleidergrootte van 1,50 mm², waarmee hoge prestaties en betrouwbaarheid worden gegarandeerd. Het connectorontwerp omvat een koppelmoer en een ongeëerde constructie, die stevige, veilige verbindingen biedt binnen verschillende industriële toepassingen.
De kernvoordelen van dit snoer zijn onder meer de hoge isolatieweerstand (> 10^9 Ohm) en een breed operationeel temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C, geschikt voor verschillende werkomgevingen. Bovendien bieden de IP65-, IP67- en IP69K-classificaties uitstekende bescherming tegen stof en water, wat duurzaamheid in zware omstandigheden garandeert.
Ideaal voor industriële automatiserings- en besturingssystemen, zorgt deze M12 Power Single-Ended Cordset voor betrouwbare stroomtransmissie, waardoor het geschikt is voor zowel statische als dynamische toepassingen. Het veelzijdige ontwerp en de naleving van de normen IEC 61076-2-111 en DIN EN 60664-1 verhogen verder de betrouwbaarheid en veiligheid voor langdurig gebruik.
De kernvoordelen van dit snoer zijn onder meer de hoge isolatieweerstand (> 10^9 Ohm) en een breed operationeel temperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C, geschikt voor verschillende werkomgevingen. Bovendien bieden de IP65-, IP67- en IP69K-classificaties uitstekende bescherming tegen stof en water, wat duurzaamheid in zware omstandigheden garandeert.
Ideaal voor industriële automatiserings- en besturingssystemen, zorgt deze M12 Power Single-Ended Cordset voor betrouwbare stroomtransmissie, waardoor het geschikt is voor zowel statische als dynamische toepassingen. Het veelzijdige ontwerp en de naleving van de normen IEC 61076-2-111 en DIN EN 60664-1 verhogen verder de betrouwbaarheid en veiligheid voor langdurig gebruik.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Artikelnummer (#1): | 934849302 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | black |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | HD 22.10 Appendix A, DIN EN 60811-404 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20939 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale spanning: | 630 V |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 703 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Codering: | S |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -30 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie, kortdurend 100u): | -40 °C to +125 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -20 °C to +60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | ø 7.4 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin(3+PE), S-coded, black body, 600 V AC/DC, 16 A; PUR black cable, 1.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN VDE 0472 T.815 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RKT 4S-703/5 M SW |
| Isolatieweerstand kabel: | min 500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Buigcycli: | ˃ 10 M |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Uniek Nr.: | aut934849302 |