M12 Power Single-Ended Cordset
€ 42,23
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4S-703/2 M
Fabrikantnummer:
934849001
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De M12 Power Single-Ended Cordset biedt een robuuste oplossing voor krachtige connectiviteit met zijn 4-pins (3+PE), S-gecodeerde configuratie. Ontworpen met een vrouwelijke, rechte connector en een blauwe behuizing, ondersteunt deze cordset tot 600 V AC/DC en 16 A, wat het ideaal maakt voor veeleisende elektrische toepassingen. De 1.50 mm² PUR zwarte kabel zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid, zelfs in zware bedrijfsomstandigheden. De connector beschikt ook over een koppelmoerbevestiging, een ongehuisd ontwerp en is gerangschikt op IP65, IP67 en IP69K voor verbeterde bescherming. Geschikt voor diverse industriële toepassingen, voldoet deze cordset aan de IEC 61076-2-111 normen en ondersteunt hij overspanningscategorie III volgens DIN EN 60664-1.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 03, zijde 1: | black 3 |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | black 2 |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black 1 |
| Artikelnummer (#1): | 934849001 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | blue |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 7.5 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 4 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 600 V AC/DC |
| Oliebestendigheid: | HD 22.10 Appendix A, DIN EN 60811-404 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 20939 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Draadisolatiemateriaal: | PP |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur PE, zijde 1: | green-yellow |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale spanning: | 630 V |
| Nominale impuls-spanning: | 6.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 703 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Codering: | S |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PUR |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -30 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -40 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie, kortdurend 100u): | -40 °C to +125 °C |
| Omgevingstemperatuur (drag chain installatie): | -20 °C to +60 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | ø 7.4 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin(3+PE), S-coded, blue body, 600 V AC/DC, 16 A; PUR black cable, 1.50 mm² |
| Halogeenvrij: | DIN VDE 0472 T.815 |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RKT 4S-703/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 500 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Buigcycli: | ˃ 10 M |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (50-60) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Uniek Nr.: | aut934849001 |