M12 Power Single-Ended Cordset
€ 83,54
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKT 4L-993/10 M
Fabrikantnummer:
934849113
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De M12 Power Single-Ended Cordset is een essentieel onderdeel in vermogensconnectiviteitsapplicaties. Deze vrouwelijke, rechte connector heeft een 4-pins, L-gecodeerd ontwerp en komt in een blauwe behuizing, waardoor hij gemakkelijk te identificeren is. De Cordset werkt onder een spanningswaarde van 50 V AC/60 V DC en kan tot 16 A stroom dragen. Het bevat een zwarte PVC-kabel met een geleidergrootte van 1,50 mm², wat zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid in verschillende omgevingen. Deze Cordset is ongeblindeerd, heeft een IP67, IP68 en IP69K beschermingsklasse en is ontworpen volgens de IEC 61076-2-111 normen, wat zorgt voor hoogwaardige prestaties.
De belangrijkste voordelen van deze Cordset zijn de hoge stroomcapaciteit, de robuuste constructie en de uitstekende milieuveiligheid, waardoor hij geschikt is voor zware toepassingen. De Cordset is eenvoudig te installeren en heeft een hoge isolatieweerstand, wat voor veiligheid tijdens het gebruik zorgt. De bevestiging beschikt over een schroefkoppeling voor veilige verbindingen, terwijl de O-ring zorgt voor beschermingsbeveiliging, wat potentiële mislukking door verkeerde positionering voorkomt.
Deze Cordset kan worden gebruikt in verschillende gebieden, waaronder industriële automatisering, machines, robotica en andere toepassingen waar betrouwbare stroomoverdracht cruciaal is. Door de hoge stroomwaarde en de robuuste constructie is hij geschikt voor gebruik in zware omgevingen, wat zorgt voor langdurige prestaties en betrouwbaarheid onder veeleisende operationele omstandigheden.
De belangrijkste voordelen van deze Cordset zijn de hoge stroomcapaciteit, de robuuste constructie en de uitstekende milieuveiligheid, waardoor hij geschikt is voor zware toepassingen. De Cordset is eenvoudig te installeren en heeft een hoge isolatieweerstand, wat voor veiligheid tijdens het gebruik zorgt. De bevestiging beschikt over een schroefkoppeling voor veilige verbindingen, terwijl de O-ring zorgt voor beschermingsbeveiliging, wat potentiële mislukking door verkeerde positionering voorkomt.
Deze Cordset kan worden gebruikt in verschillende gebieden, waaronder industriële automatisering, machines, robotica en andere toepassingen waar betrouwbare stroomoverdracht cruciaal is. Door de hoge stroomwaarde en de robuuste constructie is hij geschikt voor gebruik in zware omgevingen, wat zorgt voor langdurige prestaties en betrouwbaarheid onder veeleisende operationele omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 934849113 |
|---|---|
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vormdeelmateriaal: | TPE |
| Vormdeelkleur: | blue |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Koppelcycli: | ≤ 100 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Algemene afscherming (kabel): | - |
| Oliebestendigheid: | HD 22.10 Appendix A, DIN EN 60811-404 |
| O-ringmateriaal: | FKM |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2237; cULus |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 21179 |
| UL-bestand: | E497237 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| VDE-keurmerk: | |
| UL-bestandsnummer, Materiaal spuitgietdeel: | E47960 |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41871 |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65, IP67 |
| Productsubfamilie: | M12 Power |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Producteigenschappen: | To ensure ingress protection, please check the O-ring’s position before connecting. Improperly positioned O-ring leads to ingress protection potential failure. |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (ISO 20653): | IP69K |
| Nominale spanning (UL): | 63 V |
| Nominale spanning: | 63 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 16 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, IP69K |
| Kleur contacthouder: | black |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelnummer: | 993 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Codering: | L |
| Contact basismateriaal (#1): | CuNi |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 1.50 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | black |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | -10 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +80 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +125 °C, notice derating |
| Kabeldiameter D: | ø 7.4 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging: | Cu/Ni |
| Bevestigingsmateriaal: | CuZn |
| Lange omschrijving (#1): | M12 Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, L-coded, blue body, 50 V AC/60 V DC, 16 A; PVC black cable, 1.50 mm² |
| Halogeenvrij: | - |
| Brandbaarheidsklasse (vormdeel): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Artikelomschrijving: | RKT 4L-993/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min. 100 MΩxkm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.35 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | VDE 0482-332-1-2, DIN EN 60332-1-2 / IEC 60332-1 / UL VW-1, CSA FT1 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | PBT GF |
| Klantspecifiek product: | |
| Buigcycli: | ˃ 2 M |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M 12x1: (60-65) Ncm, hand-tight |
| Ontwerpstandaard: | IEC 61076-2-111 |
| Uniek Nr.: | aut934849113 |